şükela:  tümü | bugün
  • mhp’li izmir il başkanı veysel şahin “cem yılmaz’ın filmlerini seyrettim ama hiçbir şey anlamıyorum.” diyerek zeka seviyesini gözler önüne serdi. böyle bir partiye böyle bir il başkanı... yakışmış.
  • şaşırdık mı?

tanım: anlaşılması en kolay komedyenlerden birini anlayamadığını ifade eden insanın beyanı.

link

cem yılmaz'a dağ ağzıyla konuşuyor der sorsan kesin şahan'ı beğeniyordur.
  • bir şey anlasan zaten bahçeli'nin partisinde olmazdın be dostum.

evet, bahçeli'nin partisi. milliyetçilik falan... kandırmayın kendinizi.
  • cem yılmaz'ın filmlerinin anlaşılmaması normaldir, komedyenliğine hayran olduğum cem yılmaz berbat filmler yapmakta ısrarcıdır.
    ben sana film yapma demiyorum yap ama yönetme.
    (bkz: lütfen)
  • onların bildiği filmlerden değildir.

(bkz: mhp'de kaset skandalı)
  • burada anlamamaktan kasıt zeka geriliğinden anlamamak değil. denmek istenen anlamsız, içi boş filmler. hiçbir amacı olmadığından anlamı da olmayan filmler diyor.
  • sokaktaki cahil vatandaşı anlamayanlar cem yılmaz'ı nasıl anlayacak dediğim durum.

cahilden kastım hakaret değil; dertli tasalı he böyle dümdük konuşup açım, yoksulum diyen insanları bile anlayamayan hödüklerden ne bekliyorsunuz ki.
  • cin ile kore arasindaki farki dahi anlayamayan tiplerden haddinden fazla beklentidir.
    anlamak icin donanim ister. takim elbise giyerek olmuyor o isler.
  • bence cem yılmaz bu vatandaş için filmlerine hangi dili anlıyorsa o dilde altyazı ekleyip hediye etmeli.
  • merak etme başkan cem yılmaz da sizi anlayamayacaktır. görüşmezsiniz olur biter.