şükela:  tümü | bugün
  • internette rastgele denk geldim... sonunda tüyleri diken diken eden, pek çok şeyi insanın boğazında düğümleyen bir film olmuş.

burada

ne yalan söyleyeyim filmin sonunda devlet bahçeli’nin sesini duyunca şaşırdım.

bu arada kendilerini tebrik etmekle beraber bir soru da aklıma geliyor.

10 kasım filmi yapıp filmin tanıtımını neden yapmamış olmalarını düşünüyorum. tv reklamı falan verebilirlerdi.
  • uluyan bir kurt görmeyince şaşırdığım bir film olmuş. ayrica en sondaki resimler yanlis sirada olmus bence 1. sirada ataturk 2. sirada rte reyis 3.de de piskevitci reyis olmaliydi ocak dışısın otur sıfır.
  • yenimahalle mhp ilçe başkanlığının 10 kasım filmidir.
    not: oturduğum ilçenin içinden çıkan güzel bir film.
  • atatürk 'e ayyaş diyen her yerden atatürk ' ün adını silmeye çalışan teşkilata air bag vazifesi üstlenen teşkilatın yaptığı hede. mhp 'nin samimi derecede atatürk' e değer verdiğini düşünmüyorum.
  • her ne kadar kısmen haklı olsanız da atatürk’e değer vermenin, pkk’yla kolkola gezmek, birlikte mitingler yapmak, cb olursam selahattin demirtaş’ı yardımcı yapacağım vaadinde bulunmak olduğunu, düşünmüyorum... yanlışları olsa da liderler arasında atatürk’e en çok sahip çıkanın devlet bahçeli olduğu kanaatindeyim. (bkz: andımız tartışması)