şükela:  tümü | bugün
  • mhp'nin iki numaralı küfürbazı olan parti genel sekreteri ismet büyükataman tarafından dile getirilmiş olan tanımlamadır. baştan aşağı hakaret içeren konuşmanın tam metnine buradan ulaşabilirsiniz.

--- spoiler ---

parmağını şıklatarak demokrasi getireceğini, 30 günde ekonomiyi toparlayacağını söyleyen ali potter, korona günlerinde harry potter izleyedursun milliyetçi hareket partisi gerekli gördüğü tüm konularda cumhurbaşkanlığı kabinesinin kıymetli bakanlarına katkılarını sunmakta, olumlu icraatlarda da takdirlerini ifade etmektedir.
    --- spoiler ---

(bkz: milliyetçilerin neden böyle olması)
  • lan akp kendini bu kadar savunmuyor, ne yalaka heriflermişsiniz...

lord voldemort taraftarları tarafından kullanılan ifadedir.
  • gargamel'in şürekası azmancıların yeni bulduğu lakap. umarım ilerde iyi insanlar tarafından avlanmazlar zira yeni seçimlerde şirinleri bile göremeyecekler.
  • üst edit: (bkz: mng'nin kamilet vadisini yok etmeye çalışması) artvin'in doğası talan edilmeye devam ediliyor ve duyurulması gerekiyor. ırmağının akışına ölmekle bitmiyor her şey, mhp'liler asla bu durumlara ses çıkarmıyor!! mhp ne işe yarıyor ki?

mehmet bahçeli vs ali potter, vatandaşı olmasan komik ülke vesselam.

edit: ayrıca harry potter'da biliyoruz ki hikayenin sonunda 'kim olduğunu bilirsin sen' yeniliyor ve harry potter galip geliyor. kendisi mesaj da vermek istemiş olabilir.
  • akkurt espirisidir, güldürmemiştir.

isim şakalarını biz lisede bile yapmazdık.
  • güzel mizah yapmışlar bu sefer, güldürdü.

oyum ama yine de ali babacan’a.

devlet bahçeli de snape mi yoksa?
  • ali babacanın yerinde olsaydım, bu lakabı alır ve kullanırdım.

bilmeyenlere birkaç cümle ile özetler ve ''bizim bir büyücü gibi türkiye'deki sorunları ortadan kaldırabileceğimizi bildikleri için böyle diyorlar. '' derdim.

hadi yine kaptınız bedava tavsiyeyi sayın babacan. güle güle kullanın.
  • ad hominem bir ifade daha , kişiliğe saldırmadan siyaset yapamıyor bunlar, mhpnin ali babacanın çözüm önerdiği konularda herhangi bir görüşü, fikri dahi yok
  • https://www.youtube.com/watch?v=kt65-x5ydiy
    şuanda akp'nin temizlik görevlisi,neredeeen nereye...