şükela:  tümü | bugün
  • bahçeli’dir. cumhuriyet halk partisi ile pkk terör örgütünü aynı cümlede anma küstahlığını göstermiştir. saygısızdır,kalitesizdir ve ahlaksızdır.

(bkz: stepne partisi)
  • başlığı görünce bir an bir devlet bahçeli beyanatı mıdır diye düşünmedim değil.
  • sen git,

teröristleri davulla zurnayla, devlet bütçesinden lahmacun yedirerek vatan toprağında dolaştıranlarla birlik ol.

barzani geldi diye megri megri şov yapıp, şivan perver ile diz dize oturanlarla ittifak kur.

milliyetçiliği ayaklar altına alanlara koltuk değneği ol.

ankara'nın göbeğine kürdistan bayrağı çekenlerle iş tut.

"bana biji serok ahmet derler" diyenlerin stepnesi ol.

ondan sonra, cehape pkk ile ortaklık yapıyor.

küfür etmeyeyim diye kibarca söylüyorum;

yürü git !!!
  • chp'liler iğneyi kendilerine batırsa iyi olur.benzer şeyleri yalçın küçük'de söylüyor.
    kılıçdaroğlu partiyi pkk'nın çiftliğine çevirince ses yok.birisi eleştirirse vavvv.
  • -ahlaksızdır,
    -dönektir,
    -zürriyetsiz
    hatta osuruktan teyyaredir.
  • ahlaksız değildir, bilakis adamdır adam.
  • ahlak hacdan yeni dönen vatandaşa muhammed nasıldı diye sormak mıdır? (bkz: önder sav) öyleydiyse eğer evet ahlak sahibi değildir. yine de kavramlar hakkında fikir birliği sağlandıktan sonra tartışılması gerek bir husustur.
  • secimden sonra bi tur daha donecegini dusundugum sahis. baya eglendirecek bizi ilerleyen gunlerde.
  • ahlakını sorgulamanın ağır kaçacağı, lakin kafasının karışık olduğunu düşündüğüm ve cehaletinden emin olduğum bir şahıstır kendisi.

mhp başlı başına zaten bu yüzyılda olmaması gereken bir partidir. saçmalıklar üzerine kurulu, birleştirici değil bölücü bir partidir. insanları ırklarından dolayı ayıran bir partinin başında olmak demek ahlaksızlık olarak nitelendirilirmi bilemem ama cehaletle alakalandırılabilir.

diğer ırklara ait kişiler kendi görüşlerini benimsediğinde bu parti tarafından benimsenir. fakat kişi kendi ırkı, kültürü, dili ile alakalı bir etkileşim halinde ise cehalet gereği bu parti üyeleri, buna başları da dahil, hemen dışlama pozisyonuna girerler.

sonra da derler ki aramızda şu kadar kürt var.
    iyi var ama senin zihniyetini savunarak var olabiliyor. tek zihniyet yani. farklı seslere tahammül yok.

teknoloji çağında bu tarz ırkçı oluşumların devam etmesi bütün dünya adına acı bir eylemdir.

mesajlar gelmeden belirteyim bu entryde diğer partilerin eleştirilmemiş olmasının sebebi, başlığın diğer partilerle alakalı bir başlık olmamasıdır.
  • ben hayatımda bu kadar dönek bir ülkü sahibi topluluk görmedim .
    evet sayın cikarlariniz için satmayacaginiz neyiniz kaldı ?