• 14 mayıs 2011 tarihli bir haber. recep tayyip erdoğan söylemiş.

"başbakan erdoğan, şunları söyledi: “mhp’nin bir defa hocaefendi’ye saldırısı gerçekten bana göre ihanet derecesindedir. çok çirkin bir şey. hocaefendi işi gücü bırakmış da bahçeli ile mi uğraşacak? bir defa onun bulunduğu makam, meşgalesi böyle bir şeye müsaade etmez. çok çirkin, çok ayıp. ben bunu ihanet derecesinde kınıyorum. burada bahçeli’nin kendisini çek etmesi, kendiyle uğraşması lazım. ben inanıyorum ki aklıselim sahibi ülkücü kardeşlerim de bunun bu yaptıklarından ciddi manada rahatsızlar. böyle bir yaklaşım olmaz. ihanet derecesinde.”

http://www.radikal.com.tr/…aldirisi-ihanet-1049255/
  • "hoca efendi demedim, hoca elendi dedim. eledik biz onu..." diye dönülebilecek bir olaydır.

bu kıyağımı da unutma :(
  • bir rte vecizesidir.

aktrol itlerin görmezden geldiğidir.

“mhp’nin bir defa hocaefendi’ye saldırısı gerçekten bana göre ihanet derecesindedir. çok çirkin bir şey. hocaefendi işi gücü bırakmış da bahçeli ile mi uğraşacak? bir defa onun bulunduğu makam, meşgalesi böyle bir şeye müsaade etmez. çok çirkin, çok ayıp. ben bunu ihanet derecesinde kınıyorum. burada bahçeli’nin kendisini çek etmesi, kendiyle uğraşması lazım. ben inanıyorum ki aklıselim sahibi ülkücü kardeşlerim de bunun bu yaptıklarından ciddi manada rahatsızlar. böyle bir yaklaşım olmaz. ihanet derecesinde.”
hesabın var mı? giriş yap