şükela:  tümü | bugün
  • -özel hastaneleri olanlara sağlık sistemini emanet etmek
    -pandemi masallarına boyun eğip hastanelere hasta olmayanların akın etmesini engelleyememek
    -sağlıkçı kadrosunu giderek daha da yetersiz hale getirmek
    -ayrıcalıklı bir mülteci kesimi oluşturup, onlara öncelik tanıyarak normal vatandaşa devlet hastanesi kapısını neredeyse kapamak

vs vs

adamlar neyi doğru yaptı ki bunu doğru yapsın...
  • orta anadolu'da bir şehirde özel bir hastanede kbb polikliniği için 3 hafta sonrasına randevu verildiğini gördüm geçenlerde. devlet hastanesindeki durumu tahmin bile etmek istemiyorum. doktorlar giderlerse gitsinler mantığının ülkeyi getirdiği hal bu ve korkarım ki daha da kötüleşecek.
  • adamlar çalışan tüm sistemleri çökertmeyi başardı. nasıl bu hale geldik anlayamıyorum. özel hastaneler ise ateş pahası. ödemeye gelirimiz yetmiyor.
  • sonra diyorlarki özel hastaneler dolu
    özel hastaneler dolu olur tabi devlet hastanesinden sıra alınabiliyor mu ki emcük.
  • randevu almak gerçekten imkansız hale gelmiş. böyle rezalet olmaz. her gün mhrs açıp randevu kovalıyor hastalar. sağlık sisteminin çöküşünün resmidir bu. çok yazık.
  • yaklaşık 2 senedir oldukça problemliydi, artık zirve yapmış durumda.
    koca ülkenin içine sıçıp, sıvadılar işte.

deveye sormuşlar, "boynun neden eğri? "
    deve de cevaplamış...
  • imkânsız değil miydi zaten
  • hiç bir dönem bu kadar kötü olmamıştı.
  • mhrs zaten insanların göz, diş gibi organ ve uzuvlarının olduğunu yadsıyordu şimdi bir dahiliye randevusu bile gelecek asırlara çıkıyor
  • alsan ne oluyor ki randevuya 2 saat kala "doktorun çalışma programı değişikliği dolayısı ile iptal edilmiştir." diye mesaj geliyor.
hesabın var mı? giriş yap