şükela:  tümü | bugün
  • xiaomi mi band 2 için resmi uygulama.
  • severek kullanıyorum, uyku ve derin uyku saatine kadar gösteriyor. spor yapanlar için de ideal bir adımsayar. sayesinde sabahları uyanmak da, telefonun sesi kapalı kaldığında çalan telefonu farketmek de çok kolay.
  • samsung health uygulaması gibi küresel çapta yarışma ve arkadaşlar arası yarışma eklenmesi gereken uygulamadır. beklemedeyiz.
  • uygulamayı kullananlar motivasyon için birbirini eklese süper olacak.

tanım; mi ürünleri ile eşleyip kullanabileceğiniz bir uygulama. ayrica sade ve gerçekten kullanışlıdır. aynı işi yıllardır yapan rakiplerine fark atar.
  • karman corman bir menüsü olan uygulama. kaç gündür ne nerede öğrenemedim. mi bandage diye bir uygulama daha var. tavsiye ederim. gelen mesajlar ekranda kayarak çıkıyor.
  • bu kadar çok satan bir ürün için yapılmış baya kötü bir uygulama.

en kritik iki eksiği:

1) kalp atış hızı ölçümü apple health ile entegre değil. (entegre olsa nike running gibi koşu/spor uygulamalarını kullanırken kalp ritmi ölçümü özelliklerini de kullanabileceğiz)
    2) smart alarm seçeneği yok. hani şu uykunun hafif olduğu yerde sizi uyandıran alarmlardan. uygu analizi yapıyorsun bunu niye koymuyorsun taosuzlar.
  • ios için olmayan özellikler, android versyonunda bulunmaktadır.
  • şunu fark ettim. uyku falan iyi ölçüyor ama arkadaş ben öğlen uyuyorum bazen. onu hiç yazmiyor. ben belki gece çalışıp gündüz uyuyan biriyim. bunu düşünmemeleri hata olmuş