şükela:  tümü | bugün
  • benchmark puanı olarak (bkz: redmi note 8 pro)' nun gerisinde fiyat ve (bkz: dxomark) olarak ilerisinde olan telefon. (bkz: mate 30 pro) ile aynı kamera puanına sahip ben şahsen sırf kamerası için 500 euro bayılmam buna dur bakalım düşe düşe kaçda sabitleyecek fiyatı zaman gösterecek.
  • birkaç haftaya 5 bin bandında resmi kanallarda satışa çıkacak. bu işlemci işin 5 fazla, sabredin 2 ay sorma da mi 10 çıkınca mutlaka düşecek
  • hepsiburada.com'a 5999 tl fiyatıyla girmiş telefondur. sipariş vermek isteyenler 31 aralık 2019'u bekleyecek.

ben de 6000 tl'yi çok bulanlar arasındayım. 6-7 ay sonra 4000 tl - 4500 tl bandına gerilirse belki ideal yerini bulabilir.
  • şu aralar yaldır yaldır ekşide reklamı dönüyor. hani reklam vermeden büyüme stratejileri vardı.

yakında oppo gibi bir sanatçıyı çıkarıp reklamda oynatırlarsa iyice boku çıkar fiyatların.

bu fiyata zor satarsın şayomi beycim. oysa hoşumuza gitti alırız diye umutlanmıştık.
  • 4900 e gelen fiyati var ithalatcida.
  • abi o ne 5 tane kamera alt alta, trafik ışığı gibi. tasarım olarak olmamış telefondur.

redmi note 9'u bekliyorum.
  • bu gidişle note 20'ye kadar arkası komple kamera olacak
  • indirimle, kuponla falan 4700 tl ye n11 den siparişi geçmişken sözlükten bir yazarın uyandırmasıyla sadece 2800 tl ye sıfır kutulu olarak beyaz rengini satın aldım, ve şimdiye kadar da herseyinden memnunum.

4 ay bir ımeı yi, 4 ay da diğer ımeı sini kullanıp sonra ımeı repair ile ilerleyeceğim. bu kadar fiyat farkı maalesef bu yola itiyor beni.

cihazı düşünenler için ise kamera özelliği ve iyi pil ömrü önemliyse düşünmeden alın, öneririm. düşünmeniz gereken şey ise, telefonun bir parça ağır ve yine bir parca kalın olması olabilir. pil büyük, kamera çıkıntısı da var, bunlar alma kararı verirken düşündüğüm kadar rahatsız edici değil kesinlikle ama yine de bir ele alıp şöyle bir tartıp öyle karar vermelisiniz.
  • bunun neresi note allasen. note denilen kalemde stylus kalem olur bir kere.
  • redmi note 8 pro 128 gb ile bu telefonun arasında kalmış durumdayım.

bütçe sıkıntım yok ama bir telefona ederinden fazla vermek istemiyorum. çok oyun oynayan biri de değilim. telefonda stabilite ve kamera daha önemli benim için.

note 10 daha iyi bir kameraya sahip ama 2 kat fiyat verecek kadar fark var mı emin olamadım. amoled ekran da bir diğer artısı. ama toza ve suya dayanıklılık konusunda da note 8 pro’nun gerisinde.

hal böyle iken sanki bu telefon ederinin üzerinde bir fiyata satılıyor gibi. pop-up kamera olmasa 9t düşünürdüm belki. bu telefonda fiyat olarak 9t’den belki bir miktar yüksek olabilirdi.