şükela:  tümü | bugün
 • ankarada hizmet veren 7 katlı agız ve diş saglıgı merkezi. çocukların korkmadan muayene olabilecegi kadar sevimli hazırlanmış çocuk muayene bölümüne utanmasam ben gidecegim. ayrıca televizyonda umutsuz ev kadını programlarında o egri lekeli dişlerini çagdaş beye yaptıran kadınları izler de kıskanırdım. artık kıskanmıyorum. onların çagdaş beyi varsa ankaramızın da kapı gibi miadenti var. gece dişin mi agrıdı? hoooop miadente. 24 saat açık.

  (bkz: dişlerim şekil önümden çekil)

  edit: artık sozluk yazarlarına %10 indirimli olan diş saglıgı merkezi.
 • devlet hastanesi anlayışına sahip dişçi. randevu aldığınız halde gevrek gevrek 1 saat beklemeniz gerektiğini söyleyebilirler. öyle olacaksa devlet hastanesinde bekleyelim, hem dünkü çocuklara diş yaptırmamış oluruz hem de paradan tasarruf ederiz.
 • yeni mezun diş hekimlerine modern köle muamelesi çeken iğrenç kurum.
 • konya yolu üzerinde bulunan 7/24 hizmet veren ağız ve diş sağlığı merkezi, halk diliyle dişçi:)

  iç mekan huzur verici. gergin tipler bile ortam sayesinde gerginliklerini rahatlıkla atabiliyor.

  tüm hekimleri teste tabi tuttuğumu söylemem ama benimle ilgilenenler son derece iyi insanlardı. *

  ilk başta tereddüt dahi ettim ancak sicmiktarafından belirtilen sözlük yazarlarına indirimde cabası.
  koşun ankaralı sözlükçüler.
 • sadece bir kere gittiğim, onda da hastadan hastaya koşturan bir adet diş hekimini görünce bu ne lan deyip çıktığım yer. bir gidiyor birinin ağzını dürtüklüyor, sonra gidiyor öbürüne bakıyor. kurum da anlaşmayı iptal etmiş zaten.
 • tertemiz, verdiğiniz parayı hak eden diş hastanesi. kendileri ile yeni dönemde uzun süreli ilişki kurmayı düşünüyorum. harcadıkları malzemenin sayısına bakmazlar. en iyisini yaparlar. kurtarılamaz denilen azı dişimi kurtardılar. doktorları pek sevimli, öyle güzel teskin ederler ki tüm paniğiniziyaret yenersiniz.
 • evime yürüme mesafesinde olan bir diş hastanesi. çok pahalı olduğunu duydum. kızımın 3 dişine dolgu, 2 dişe çekim bir de yer tutucu gerekecek epey uzun bir tedavi gerekiyor. buraya gitsem kaç para gider acaba diye düşünüyorum kara kara. fakir miyim neyim.