şükela:  tümü | bugün
  • insanları yoldan çıkaran, karakterden ve haysiyetten yoksun, evlat olsa sevilmeyecek haydut. vahşi batının erol taş'ı .

(bkz: bunlar babadan oğula nesil herhalde)
  • red dead redemption 2'nin karakterlerinden biri.

(bkz: orospu çocuğu)
  • her hareketinden puştluk akan red dead redemption 2 karakteri.

--- spoiler ---

officer tenpenny, big smoke, ryder, lance vance, dimitri rascalov gibi tipler, bunun yanında melek gibi kalır. saydığım diğer karakterler gibi bu da en sonunda geberiyormuş. bu spoiler'ı ben de oyunu bitirmeden yedim ancak yediğim en güzel spoiler olabilir. haftasonu ben de geberteceğim it soyunu.

--- spoiler ---
  • peter blomquist tarafından seslendirilmiş ve arthur morgan dan sonra en kaliteli kurgulanmış red dead redemption 2 karakteri.hikaye ilerledikçe karakter gelişmi açısından karizmatik liderimiz dutch üstündeki etkisi de oldukça fazladır.
  • baska bir acidan bakildiginda icerideki adamdir.
    ama baska acidan bakmaya gerek yok picin birisi.
  • oyunu ikinci kez bitirdim ve sadece şunu söylüyorum.

soyunu sopunu sikeyim senin. ulan arthur’a vururken müdahale etmek istedim ya lan.
  • reddit'teki ve oyun dünyasındaki genel kanının aksine iyi yazılmadığını düşündüğüm bir karakter. hatta kampın öne çıkan üyeleri arasında en zayıf yazılmış olanı olabilir. tek vasfı şerefsiz ve pislik olmak, bunu göstermek için de sanki bütün kötü özellikleri yüklemişler karaktere. ırkçılık var, cinsiyetçilik var, yazsam spoiler olacak başka birtakım şeyler var. sonuçta da maalesef ki jenerik bir kötü adam çıkmış ortaya, fazlası değil.
  • senin black lung diyen ağzını sikeyim orospu çocuğu.