• michael bakari jordan. 1987, california doğumlu bu arkadaş, the wire'daki bahtı kara wallace rolünden hatırlanabilir. friday night lights'ta da oynamıştır. yeteneklidir. yavaş yavaş sıçrama tahtasına doğru ilerlemektedir. bakalım yükselecek mi yoksa çakılacak mı...
  • kendisini black panther’de görünce 2018 yılında the wire izleyen bünyemi dağıtmıştır.
  • neden sürekli beyaz karakter rollerine sokulmaya çalışıldığını anlayamadığım. üçgen deliğe kare sokulmuyor işte neden zorluyosunuz? fantastic four'da aslen beyaz olan human torch'u oynadı ve sik gibi oldu. şimdi bakıyorum yok superman için düşünülüyormuş da yok yeni matrix serisinde neo olacakmış da. başka adam mı yok lan? sizin yaptığınız pozitif ırkçılığı sikerim. hayır tip ve oyunculuk namına da bir olayı yok. bildiğin zenci lobisinin torpilli bebesi işte. zenci spiderman yaptıklarında bu saçmalığın bununla bitmeyeceğini anlamıştım.
  • "creed 2" filminde; apollo creed in oğlu olarak, ivan dragonun oğlu victor drago ile dövüşürken göreceğiz...
    not: sly ölene kadar bu hikaye bitmez hocam... hatta ölse bile bitmez! rocky rullaz! :d
  • chadwick boseman'ın ani ölümüyle bir sekilde yeni black panther olmaz çünkü düşmanıydı ilk filmde...

(bkz: n'jobu) oğlu erik killmonger
  • babasının adı michael a. jordan'dır. alfabeyi sırayla devam ettirecekler galiba.
  • creed filmi ile tanıdığım ve beğendiğim oyuncudur. apollo ya benziyor mu benzemiyor mu tartışılır ancak seri ve hızlı yumrukları ve atletik vucudu ile apollonun oğlu olmayı haketmiştir.
  • the wire'da trajik bi biçimde ölen wallace karakterini canlandırmıştır. o sümsük hallerini düşündükçe her erkek için bi ümit vardır demek geçiyor içimden.
  • will smith'in ardından ilk defa hemcinsim bir siyahi oyuncuyu hem tip hem de oyunculuk açısından bu kadar beğendiğimi hatırlamıyorum. kabul chadwick boseman'ın da kendine has bir ışığı var, fakat michael b. jordan black panther'da hem de kısıtlı süresine rağmen ışıl ışıl parladı. o üzerine inşa ettiği muhteşem fiziği ile ilgili youtube'da röportajlarını takip etmenizi öneririm, sayesinde gaza geldim, bulgur pilavımı kaşıklayıp bench press'e gidiyorum.
  • creed'de, apollon'un oğlunu oynarken cidden güzel iş çıkarmıştı. ama sylvester stallone olsun, filmin nostaljik öğeleri olsun baya geri planda kalmıştı. ama black panther'dan sonra anlamadığım bir şekilde parlatılmaya çalışılıyor. başrol oyuncusunu kimse konuşmuyor bile lan! hani filmde de o ırmak dibinde ki dövüş sahnesi dışında öyle abartılacak bir yanı da yoktu. şu ilgiyi creed'den sonra görse zerre yadırgamazdım.
hesabın var mı? giriş yap