• sol ayağı perte çıkan bellator dövüşcüsü. yumrukları ve güreşi hala üst seviyede ama aşil'in topuğu misali, sol ayağına işlediklerinde işi bitiyor. bu nedenle low-kicki zayıf olan dövüşcülerle dövüşecektir.
  • an itibariyle (bkz: ufc) ile anlaşmıştır. (bkz: ufc 254) 'te yan ana maça çıkacağı konuşuluyor. muhtemel rakibi ise son dövüşünde hepimizi hayal kırıklığına uğratan (bkz: tony ferguson)

yıllarca bu adamın ufc'ye gelmesini bekledim. prime dönemini geçmiş durumda, umarım iyi döner zira lightweight klasmanında khabib şu an rakipsiz gibi. tony ile olmadı bari chandler ile güzel bir ünvan maçı izleme şansımız olur. yumrukları sert, hızlı ve güreşi üst düzey. bu özellikleri ike khabib'e rakip olabilir.
  • ufc 257'de şirketteki ilk maçına çıkıp dan hooker'ı nakavt eden dövüşçü.
  • eğer charles oliveira’yı geçebilirse kemeri eninde sonunda alacaktır.bu yazı burada kalsın.
  • ait oldugu yerde yani ufc'de.

buyuk adam.
  • efsane tony fergosun'u jeneriklik bir tekme ile 2. round'un hemen başında yıkmış ufc dövüşçüsü. conor dahil sikletin tüm top isimlere meydan okudu. yolu açık olsun
  • türkiye saati ile 8 mayıs 2022 sabahı oynanan maçta rakibi tony ferguson yerde baygın bir şekilde yatarken dakikalarca zafer kutlayan insan... hadi birincisinde görmedi ve heyecan diyelim de ikincisinde ve daha sonra arkasını dönüp kutlamasının anlamını çözemedim. sonra bir an yerde yatan ferguson'a yan yan bakıp kutlamalara devam etti... zaten çok vahşi ve bana pek anlam bulamadığım bir spor ama sporcuların biraz etiği olmalı diye düşünüyorum.
  • bence alt sikletlerde dövüşmesi lazım.islam ve oliveira burda olduğu sürece o kemeri alamaz.
  • bence turt herifin teki oliveira gibi minderci graplingci adama nakavt olmayı beceriyorsan hemde şampiyonluk maçında kendini bir sorgula.birde strikersın.bu geatje porier diğer hookermı ne bu herifler şu siklette oliveira makachev khabib gibiler varken kemeri memerii unutsun.öyle bala gote çakayım nakavt edirimle olmuyor
  • bu aralar makachev sarmış.bu arkadaşın makachev karşısında şansı çok az.dustin büyük ihtimal bunu nakavt eder.tekrar şampiyonluk maçınaılar ve tekrar bir güreşçiye yenilir.miococ ngannou bir maçında 95 kilo miocic 120 kilo ngannou yu güreşle domine etti.yoksa yumruk yumruğa girseydi 3 4 ko olurdu.ilk maçta ders çıkaran ngannou 2.maçta güreşle karşılık verince kazandı.cirly gane maçında 2 raunt strike oynadı baktı rauntlar elden gidiyor güreşle domine edip aldı.
hesabın var mı? giriş yap