şükela:  tümü | bugün
 • cm 03/04te nottingham forest in kadrosunda bulunan ucuza alinabilen ve cok iyi performans gosteren genc dc.
 • ayrica matrix'ten link olarak hafizalara kazinan harold perrineau'nun canlandirdigi lost karakteri.. oglu walt ile beraberdir, ama babalik isini pek beceremez.. gercekte ise baya acikli bir hikayesi vardir..

  --- spoiler ---
  sevgilisi susan ogluna hamiledir, michael sanat kariyerine ara verir cocugu yetistirmek icin.. ama oglu dogunca sevgilisi kariyerini surdurmek icin amsterdama gider.. bir kac ay sonra telefonda patronu ile evlenecegini duyunca amsterdama oglunu almaya gelecegini soyler ve bu arada araba carpar, bir yildan fazla tedavi ve terapi gorur.. ama eski sevgilisi susan cikar, hastane masraflarini odeyip oglu walt'in velayetini birakmasini ister.. michael once ustelese de kendine oglunun gelecegi hatirlatilinca eli mahkum velayeti birakir.. susan, esi ve oglu ile birlikte dunya cevresinde calisirlar ama sidney'de susan olur, ve esi cocuktan kurtulmak icin michael'e velayeti geri verir.. michael cocuk yetistiremeyecek halde olmasina, ve hatta annesinden bile destek alamamasina ragmen onunla maglum oceanic airlines ucusuyla los angeles'a donmektedir..
  --- spoiler ---
 • --- spoiler ---
  the hunting party* bölümünde ortadan kaybolmuş, two for the road* bölümünde geri dönecek ve büyük ihtimalle walt'la ilgili bir boklar keşfetmiş olacak kişi.
  --- spoiler ---
 • lost'da dizinin en başından beri pişmiş aşa su katan karakter, sevemedim kara gözlüm insanı. dizideki oğlundan* sonra beni çileden çıkaran ikinci kişidir. kendisini ıssız adada boğmak isteyen bir ben değilimdir umarım, "oğlunu al git buradan"* diyorum kendisine. vakti zamanında boşuna yumruğu indirmemiş kendisine jin kwon kardeşim...
 • lost'ta en uyuz olduğum karakter .. neredeyse her cümlesinin sonunda " they took my son , they took walt " repliğini noktalama işareti gibi kullanan gereksiz herif ..
 • şerefsiz ve şirret oğlu ile kasmaktan bir türlü bıkmayan sabır taşı kişisi. sorun ne oğlunda ne kendisinde, içinde bulunulabilecek iğrenç bir konumda yaşamaya kasıyorlar. esasında tüm olanların suçlu oğlunun annesi.

  "may san" diye diye babalık kavramından insanları soğutmayı amaçlayan, aslında insanların çocuk yapmayarak aile planlamasına katkıda bulunmasını sağlamaya çalışan, prezervatif fabrikası sahibi olması çok muhtemel dallama, satışçı şerefsiz. "may san" girecek götüne haberi yok, geçmişinde çektikleri de az değil ama yaptıklarına bahane olmamalı.
 • dawson creek ile büyümüşlerin nedense pek bir müstehzi yaklaştıkları, tottenham savunmasında ledley king ile iyi işler yapan, hava toplarında can yakan savunma oyuncusu. takımının onaltı senedir yenemediği chelsea'yi avlayan adamlardan ilki olarak taraftarın kalbine bir numaradan giriş yapmıştır kendisi. diğeri deseniz sahanın başka yerinde oynuyor.
  (bkz: aaron lennon)
 • lost un şerefsiz üçkağıtçı dharma amblemli köpekbalıkları tarafından parçalanasıca uyuz karakteri
 • lost'un su guzel ortami bozan karakteri.eski bölümleri bir kez daha izlerken görmeye tahammül edemiyor insan.
  o derece yani.
 • yeni nesil cirkef ingiliz futbolcularina iyi bir ornektir. ama iyi topcudur