şükela:  tümü | bugün
 • american ninja ile ünlenen sarışın karakterci. insanın karakterini analiz edip, ona uygun bir teknik geliştirmesi ile bilinir. çalışmış, çabalamış ama van dam gibi, kendi adına dergi bile çıkarttıramamıştır.

  yine de, çok duygusal darbeleri, bitirişleri vardır. cobra isimli tv dizisiyle de, ayrı bi yön katmıştır aktörlük hayatına.
 • nam-ı diğer "amerikan ninca".günde iki aksiyon filmi çeken bu hiperaktif şahsiyet cüneyt arkın'ı bile istatistiksel olarak geçmiştir.farklı olarak "çekilmiş en kötü filmde oynamış olma" erdemine ulaşamadı o.
 • 3. sınıf aksimiyon filmlerinin yesil ceketli asker kisisi... gorunuste van dam'dan, siegel'dan eksigi olmamasina ragmen hayatta hic bir zaman kazanamamis ezik bir insandir, soyleki her filminde ayni hadiseleri gerceklestirip insanlari çileden çıkararak sektörden intikam almaktadır.
 • bu hafta gösterilen bi filminde, bi hatun bu adama "hey ross!.. you're good.." diodu ki kanepeden düştüm gülerken.
 • panterin pençesinde gibisinden isimlere sahip filmlerin başrolüsü.. (bkz: assora) (bkz: atv)
 • 1954 doğumlu rus asıllı aktör/kareteci tam adı michael joseph stephen dudikoff'tur (çüş)
  1988 yapımı platoon leader'da oynaması dışında bi halta yaradığı görülmemiştir. bir de radioactive dreams adlı bir filmi vardır ki ne olduğunu ilk izlediğim 1985ten beri çözememekteyim. (just your typical action-adventure-science-fiction-musical-fantasy in the post-nuclear world şeklinde bir tag line'ı vardır gerisini siz getirin)
  çok başarılı bir aktör olmasa da kendisi çocukluğumuzun o altın video döneminin karetecisi olarak kalacaktır diye bitirmek istiyorum ama atv izin vermiyor herif süper bi elemanmış gibi hevesle her filmini tekrar tekrar yayınlıyor.

  hele bir de american ninja'da kendisine atılan bi oku havada yakalayıp yarım burgu hareketiyle atan adama geri yollaması vardır ki... ay yeter yazamayacağım daha fazla.
 • eğer oscarlarda en boş bakan aktör diye bir dal olsa bu adam kesinlikle her sene o ödülü açık farkla alır bir süre sonra evinde koyacak yer bulamaz çarpmasın diye kapıların önüne koymaya başlardı.bir insanın gözlerinde hiç mi bir ışık bakışlarında hiç mi bir anlam olmazmış.olmayabiliyormuş demek ki...
 • adı üstünde düdük gibi bir herif...

  star'ın nasıl oluyorsa her gösterdiğinde, kainatta ilk defa yayınladığını iddia ettiği, cracker jack serisinin oscarlı baş rol oyuncusu.
  kendisi blown away mickey* adlı başyapıtındaki rolüyle osuruktan tayyare selam söyle o yare oscar'ını alıp, evindeki en kral rafa koymuştur.

  kendisini sık sık saygıyla anar, kulaklarını çınlatırım...
 • "avenging force" filmi ile, klasikler arasindaki yerini peki$tirmi$, american ninja serisi ile gonulleri fethetmi$ adam. eski zayif halinden eser kalmami$, manda gibi $i$mi$ olmasina ragmen, kurekle durdurdugu oklar ve sudan cikip adam bogazlamasi ile her zaman evimize gelip annemin elcagizi ile yaptigi dolmalardan afiyetle yiyebilecek bir abimizdir.

  hatta tanidigim biri* zamaninda kendisine atfen "avenging force" jipleri cizerdi. peee....
 • cok ilginc bir sekilde ne kadar kavga edip ordan burdan yuvarlansa da ustu basi yuzu gozu les gibi olsada saclari hic bozulmayan adam