şükela:  tümü | bugün
 • 17 ekim 1980 doğumlu galli futbolcu. bradford city'de oynuyor.
 • seçilmiş abd başkanı donald trump'ın ulusal güvenlik danışmanıdır.

  15 temmuz darbe girişimi hakkında seçimden önce, "darbe başarılı olursa türk ordusu, nato içerisindeki sorumluluklarına, birleşmiş milletlere bağlılığına ve seküler düşünce yapısına sadık olduklarına bizi inandırmalıdır. darbe tabi ki bu nedenle alkışlanmaya değer bir harekettir" diyen flynn, fikrini değiştirmiş görünüyor;

  gülen türkiye'nin bin ladin'idir diyen flynn, türkiye, ortadoğu'da ışid ve diğer gruplara karşı en güçlü müttefikimizdir açıklaması yaptı.
 • the field of fight kitabinin yazari ve trump yonetiminin kesinlesmis sekilde ulusal guvenlik danismanligini yapacak olan abdli emekli general.

  gorusleri ve icraatlari oldukca tartismali olmakla birlikte trump'in secildigi gun temasi "turkiye ile isbirligini arttirmaliyiz ve gulen'i iade etmeliyiz" olan bir yazi yayinladi. radikal islam ile mucadelede turkiye ve ortadogudaki muttefiklerle isbirligini savunuyor.

  ulusal guvenlik danismaninin gucunun ve etkisinin gecmis senelerde arttirildigini da eklersek gorunuyor ki turkiye icin yeni bir donem olacak umarim bu yeni surecte isler ortadogu ve turkiye icin olumlu yonde ilerler.
 • http://aljazeera.com.tr/…e-destegimize-ihtiyaci-var
  yazdığı bu sert yazı ile u dönüşü yapmıştır. belli ki gerekli yerlerden o da emri almıştır. her ne kadar türkiye'nin yanında olduğunu vurgulasa da 15 temmuz gecesi rengini zaten belli etmiştir (https://www.facebook.com/…k/videos/1327667610596879)
  tabii ki moda artık "kandırıldık" modası. "kandırıldıkçı yaptılar abi bizi :( " diyorsun gerzek halk yiyor. adam ne yapsın.
 • bilgisayar mimarisinin babalarindan, stanford'da eskiden profesor olan sahsiyet. yok bu o degil baska michael flynn bu.
 • 13 maddede insanlık olarak hapı yuttuğumuzun resmi listesine 2. sıradan girmiş:

  2. trump’ın ulusal güvenlik danışmanı
  kongrenin önemsiz kısıtlaması dahi olmaksızın hareket etme kapasitesi ile, stratejik askeri kararları alırken eli serbest olacak. ulusal güvenlik danışmanı michael t flynn, tehlikeli bir uç görüşlü.