şükela:  tümü | bugün
 • 17 ekim 1980 doğumlu galli futbolcu. bradford city'de oynuyor.
 • seçilmiş abd başkanı donald trump'ın ulusal güvenlik danışmanıdır.

  15 temmuz darbe girişimi hakkında seçimden önce, "darbe başarılı olursa türk ordusu, nato içerisindeki sorumluluklarına, birleşmiş milletlere bağlılığına ve seküler düşünce yapısına sadık olduklarına bizi inandırmalıdır. darbe tabi ki bu nedenle alkışlanmaya değer bir harekettir" diyen flynn, fikrini değiştirmiş görünüyor;

  gülen türkiye'nin bin ladin'idir diyen flynn, türkiye, ortadoğu'da ışid ve diğer gruplara karşı en güçlü müttefikimizdir açıklaması yaptı.
 • http://aljazeera.com.tr/…e-destegimize-ihtiyaci-var
  yazdığı bu sert yazı ile u dönüşü yapmıştır. belli ki gerekli yerlerden o da emri almıştır. her ne kadar türkiye'nin yanında olduğunu vurgulasa da 15 temmuz gecesi rengini zaten belli etmiştir (https://www.facebook.com/…k/videos/1327667610596879)
  tabii ki moda artık "kandırıldık" modası. "kandırıldıkçı yaptılar abi bizi :( " diyorsun gerzek halk yiyor. adam ne yapsın.
 • 13 maddede insanlık olarak hapı yuttuğumuzun resmi listesine 2. sıradan girmiş:

  2. trump’ın ulusal güvenlik danışmanı
  kongrenin önemsiz kısıtlaması dahi olmaksızın hareket etme kapasitesi ile, stratejik askeri kararları alırken eli serbest olacak. ulusal güvenlik danışmanı michael t flynn, tehlikeli bir uç görüşlü.
 • istifa ettigini duyurdu cnn.
 • 13 şubat 2017'de istifa etmiştir.

  https://www.bloomberg.com/…ational-security-adviser
 • rusya'ya yakın bağları nedeniyle istifa etmek zorunda kalan trump'ın ulusal güvenlik danışmanı.

  http://www.aljazeera.com/…iser-170214040638481.html
 • skandal trump yönetiminin verdiği ilk firedir. neresinden tutarsan tut aşırı uçlarda görüşleri vardı, hadi beni boşver de islamofobik olmasına rağmen bu adama ümit bağlayan çok fazla akpli ile konuşmuştum. adam o kadar rüzgar yaptı amarusya'yla bağlantıları ayyuka çıkınca kapıyı gösterdiler ahahaha.
 • resmi olarak gorevli olmasa dahi gizli danisman olarak calisacagi soyleniyor.
 • bu soytarinin kovulmasina (aslinda istifa etti de , tabi yersen) dair rusyanin amerika buyukelciligi acaip gorselli anlasilmaz bir tweet atmis. iste o tweet ve ona tepkiler

  http://www.huffingtonpost.com/…2?33j5unaizlku4bo6r&

  hakkinda baska bombalar da var: "ın addition, the army has been investigating whether mr. flynn received money from the russian government during a trip he took to moscow in 2015, according to two defense officials. such a payment might violate the emoluments clause of the constitution, which prohibits former military officers from receiving money from a foreign government without consent from congress. the defense officials said there was no record that mr. flynn, a retired three-star army general, filed the required paperwork for the trip."

  kovulmasinda da soyle bir zincir islemis . o zamanki acting attorney general sally yates (zaten gidici olan ve baska mevzudan trump tarafindan gorevden alinan) white house counsel donald mcgahn'i flynn'in durumuna uyandiriyor. yates bu bilgilendirmeyi yapmadan once de emin olmak icin o zamanki national intelligence director james clapper ile konuyu istisare ediyor, emin olduktan sonra harekete geciyor. uzun lafin kisasi o meshur gorusmenin kripti hem abd'de hem de rusya'da mevcut.

  bu arada denyo daha once obama yonetimi tarafindan da defense ıntelligence agency basindayken harbiden kovulmustu. yani baskaninin deyisiyle kendisi gercek bir loser! sad!