şükela:  tümü | bugün
 • yeteneksiz falan ama at gibi koşuyor garibim ya.

  inşaat işçisi gibi beslemek lazım bunu, maçtan önce basacaksın bütün ekmek arasına pirinç pilavını bütün sahayı 30 kere koşturacaksın.
 • 19.07 doğumlu olduğu için dalgasına gerçek fenerli muhabbeti yapıyoruz adamın biri çıkmış elin isviçreli'si nasıl fenerli olur mal mısınız yazıyor. asıl mal sensin oğlum, malın bayrak taşıyanısın.
 • üstteki gereksizi kale almazsak fenerbahçe forması giymenin ne denli önemli olduğunun farkında olan az sayıda oyuncudan biridir. ne kadar yetenekleri kısıtlı olsa da hırsı,azmi ve inancı sayesinde fenerbahçe tarihinde yer edinecektir ve fenerbahçe taraftarının sevgisine nail olacaktır.

  şu görüntüyü umarım takım arkadaşları izlerde birazcık utanırlar.
 • çok kötü futbolcu denilerek futboldan bihaber insanları ortaya çıkaran yeni nesil tuncay şanlıdır.

  dirk kuyt da teknik olarak yetersiz bir isimdi ancak mücadele ruhu ve asla pes etmeyişi ile o kariyeri yaptı ve efsane oldu. michael frey'in de bir dirk kuyt, bir tuncay şanlı olmaması için sebep yok.

  belki ligde 10 gol atamayacak ancak ateşleyici gücü ve hırsı ile daha çok yarar sağlayacak.

  futbol cahilliği ile harmanlanmış tekdüze yorumlarınızı kendinize saklayın. futbolu gerçek anlamda bilen kişiler size götüyle gülüyor.
 • siktirin gidin lan amına koyduklarım. yok bir işe yaramıyormuş da, boşaymış da. adamda iş ahlakı var. aldığı paranın hakkını vermeye gayret gösteriyor. çalışmayanları da görüyoruz, onlara neler saydığınızı da. siktirin gidin çelimsiz müteahhit alper'e falan sataşın. şu anda takımda skrtel ile laf edilemez tek adam. keşke takım bu iki adamın yarısı kadar emek verse.
 • türk takımlarının antrenman sistemlerini gözden geçirmesini gerektirdiğini gösteren son oyuncu. ülkemize gelen 3 haftada perte çıkıyor, yurt dışına giden çiçek gibi açılıyor.
 • ali ece kendisinden bahsederken "forvet için uzun boylu olması önemli değil biraz da işlevi olması lazım" dedi maçtan sonra. freyin yarrak gibi futbolcu olduğu televizyonda anca böyle söylenebilirdi.
 • 3 kişilik mücadele ettiği maçta 1 gol 1 asistlik performans göstermiştir fakat ekşi standartlarını tutturamadı yine. başka sefere artık.

  tanım editi: bitime 5 dakika kala 3 kişiyle hayvan gibi mücadele edip topu kapan topçu. top kapan forvet.*
 • her seyi gectim adam gecen sene zurih’te yasiyordu simdi rize’ye gidecek. o yuzden ne oldum degil ne olacagim demek lazisjdidjsjndjvjv

  tanim: bir futbolcu.
 • rizespor maçının gizli yıldızı olan oyuncu. sahada basmadık yer bırakmadı. iki kere güzel servis yaptı, arkadaşları atamadı. gollük bir şutunu da kaleci çıkardı. 1 gol 2 asistle kapatabilirdi maçı. bizim günlük skor bazlı taraftar da uçardı. ki tabelaya yansımayan bu aksiyonlardan çok daha fazlasını yaptı, rakip savunmayı feci yordu, çıkartmadı. net bir golcü alırsın, bu adamı ilk 11’den kesersin. ama şu tabloda “kesinlikle kadroda (21 oyuncu arasında bile) bulunmamalı” diyen futboldan anlamadığı gibi genel olarak idrak zayıflığı da yaşıyordur, kıt zekâlıdır.