şükela:  tümü | bugün
  • paris roubaix / 2018 etabında geçirdiği kaza sonucu kalbi durup cpr yapılan ve hala durumunun ciddiyetini koruduğu söylenen bisikletçi. dilerim sağlığına kavuşur.

edit: malesef kariyerinin başında hayatını kaybetmiştir... sosyal medyada ve tv'de komiklik programlarında verilen bisiklet kazalarının sonunun ne kadar can sıkıcı olduğunu ancak bisiklete binenler biliyor malesef...
  • maalesef hayatını kaybeden 23 yaşındaki belçikalı bisikletçi. iyi haberler gelmesini umuyordum. gerçekten çok acı.

https://twitter.com/…ylan/status/983097289324613634
    https://twitter.com/…ling/status/983095274720649216
  • takımı tarafından yapılan açıklama yapılan tüm müdahalelere rağmen aramızdan en hızlı sprintini atarak bitiş çizgisinden geçip gittiği... en hızlı kaçışın sana zafer getirsin michael!
  • en son "hastaneye götürüldü sağlık durumu iyi" şeklinde haber almıştık rahatlamıştık biraz.. duyunca inanamadım.. nasıl düştüğünü de göremedik ki, çok kısa bi süre kameraya denk geldi görüntüye girdi onda da yerde yatıyordu.. çok üzüldüm yaa.. pofff :(
  • hayatını kaybeden bisikletçi. çok üzüldüm lan. valla çok üzüldüm gece gece. koca bir siktir çektim. ne yazacağımı da bilemiyorum. yazık. okuduğum haberlere göre kalbinin durması kazaya bağlı değil. farklı nedenlerden dolayı kalbinin durduğu söyleniyor. ağır efor sırasında kalp krizi falan geçirdi belki de. zaten ekranlara gelen görüntüde de düşmüş gibi değildi. fenalaşıp kendini yere bırakmış gibiydi. huzur içinde yatsın.
  • okuduğumuz kadarıyla kaza sonucu kriz geçirmiş olan değil, kalp krizi sonucu kaza yapmış olan bisikletçi. gerçekten hayat çok kısa lan. çok üzücü.
  • paris-roubaix 2018 edisyonunda kalp krizi sonucu hastaneye kaldırılan ve bütün gün olumlu haberini beklediğim bisikletçi. maalesef biraz önce vefat ettiğini öğrendim.

canlı yayında sakatlık, ölüm görmek çok üzücü. kalp masajı sahnesi aklımdan çıkmayacak.
  • çok üzücü bir şekilde 23 yaşında hayatını kaybetti.

r.ı.p. michael goolaerts.
  • ölümüne üzüldüğüm bisiklet yarışçısı. henüz 22 yaşında gencecik bir çocuk. çok büyük bir acı. allah ailesine sabır versin.
  • hayatını kaybettiğini sabah öğrendim.

roubaix'ye bir daha odaklanamadım dün, michael'ın o halini gördükten sonra. uyuyana kadar, durumunda bir değişiklik olup olmadığını kontrol etmiştim. ıljo keisse'nin yaşadığı şanssızlıklar üzerine bir röportajda okuduklarımdan beri dostlarını kaybeden bisikletçilerin hayatlarına üzüntüyle bakıyorum. şu işi profesyonelce yapanlar gerçekten çok yürekli insanlar. umarım michael goolaerts son kayıp olur.