şükela:  tümü | bugün
  • yeni bir cirque du soleil projesi.

    michael jackson’ın üç gün evvel resmi sayfalarından ve web sitelerinden duyurulan büyük haberi dün gerçekleşen bir basın toplantısıyla tanıtıldı. 2012’nin en çok hasılat yapan turnelerinden michael jackson immortal dünya turnesinin noktalanmasının ardından yepyeni, daha yenilikçi ve kralın ruhunu, felsefesini daha da vurgulayıp yansıtan, onu sahnede de hissedip görebileceğimiz yeni dünya turnesi michael jackson one’ın çalışmalarına mart ayında başlanıyor. kralın dangerous dünya turnesinde ki dansçılarından ve şimdilerde de dünyadaki en iyi sahne sanatları yönetmeni jamie king’ın öncülüğünde 23 mayıs’ta sahne performans çalışmaları hayata geçirilip, 29 haziran’da resmi galası ve dünya prömiyeri gerçekleştirilecekmiş.

    michael jackson one, kralın yaratıcı yönüyle birlikte görsel ve işitsel olarak tümüyle birbirini tamamlayan bir turne olacagı söyleniyor. turnenin adı ise, kralın birlik beraberlik barışçıl ruhuna ve değişik müzik tarzlarını, sanat formlarını bir araya getirme çabalarına istinaden birleştirici bir yolculuğu sembolize etmesi için ”one” oldu.
  • ömrü hayatımda seyrettiğim en etkileyici, en güzel şov. muhteşem bir sahne ve ses sistemi, inanılmaz dansçılar ve michael jackson'un meşhur sarışın gothic gitaristi. şovdaki tüm gitarlar hatun tarafından canlı çalınıyor ve şovun bir şarkısında michael jackson hologramı ile sahnede grubun önünde dansediyor.

    5 kere daha para verip gitsem doyamam sanırım. las vegas'a gidip bu şovu izlemeden dönmeyin.