• romanya'nın o ses yarışması the voice of romania'ya katılan bogdan ıoan adlı gençtir.

sesi o kadar çok benziyor ki hakkında "michael jackson yeniden doğdu" yorumları yapılmış. yarışmada michael jackson'ın earth song şarkısını söylemiş. daha şarkıya girer girmez 4 jüri üyesi de anında dönüyor. jürinin şarkı boyunca verdiği tepkiler tüyler ürpetici. gerçekten muazzam bir benzerlik var.

edit: benzerliği göstermek için kolaj çalışması da yapılmış.
  • herhalde giyim tarzi benziyor diye actigim ama dinlerken tuylerimin diken diken oldugu ve gozlerimin doldugu videonun kahramani.
  • ikinci turda liberian girl , dirty diana veya the way you make me feel şarkılarından birini söyler inşallah . daha iyi anlarız o zaman sesinin benzerliğini dediğim genç arkadaş .. hatta keşke ilk turda söyleseymiş normal performansının üzerine .
  • bir de şarkının yükselişinde siyahi gırtlağı yapsaydı (yapabilseydi) içinden bir anda moonwalk yapan kıvırcık saçlı üstadın çıkabileceği şahane tona sahip olan çocuk.
  • michael jackson şarkısı söylemesi dışında hiç bir benzerliği olmayan şarkıcı. bir ben mi benzetemedim lan? alakası yok desem yeridir. dümdüz söylemiş işte.
  • kulaklarimla dinledim ve benzetemedim
  • sesini, sadece şarkının girişinde benzetebilmiş (gerisini yüksek sesle kapatmaya çalışmış çakallar) bir adet insan ve ağzı yüzü yamulup zıplayan birkaç tane histerik soytarı gördüm o kadar.
  • auto tune olmasa vasatın üstüne çıkamayacak sestir.
  • başlığı görünce kesin michael jackson tarzı dans eden bir gençtir diye düşünmüştüm. ancak, onun şarkılarından birini seslendirmiş. gayet de güzel söylemiş.
hesabın var mı? giriş yap