şükela:  tümü | bugün
  • bu dunyadan bi michael jackson daha gecmeyeceginin kaniti niteliginde goruntuler icerir

hic hareket etmeden binlerce kisiye adinizi haykirtmak oyle basit bir is degil, kendini popun krali, kralicesi ilan edenler keske biraz feyz alsalar.
  • sahneye bi cikisi var kelebek gorse omru uzar.
  • adam spawn oldu ....
  • efsane nasıl olurun videoya çekilmiş hali.

o yıllarda adam din kursa peşinden gidecek milyonlar vardı. bu videodakiler az bile. neler vardı.
  • altta yazan bilgiye göre adam bu turda kazandığı 100 milyon doları hayır işine harcamış. bu yüzden gelmiş geçmiş en iyisi.
  • şu dünyada kalabalıkları bu derece çıldırtabilen iki kişi var. birisi rahmetli micheal jackson’dı*. diğeride sevsenizde sevmesenizde rte’dir. adam konuşma yapmaya çıktığında kalabalıklar aynı bu videodaki gibi çıldırıyor.
  • kim olursa olsun, ne yaparsa yapsın... insanlar bir başka insana nasıl bu kadar hayran olabiliyor anlamıyorum. ben de müzik aşığıyım, yıllardır kendim de müzik yapıyorum. en azından ilgilendiğim tarzlardaki parçaları müzikal açıdan ortalama bir dinleyiciden daha çok anlıyorum muhtemelen. çok sevdiğim sanatçılar var ama onları yolda görsem en fazla selam verir, müziğinizi çok beğeniyorum der geçerim veya fırsat varsa biraz sohbet ederim. kendini yırtıp ağlamak nereden geliyor anlamıyorum. bir insan başka bir insanı yüceltmeyi nasıl bu kadar içselleştirebiliyor, anlam veremiyorum.
  • o degil de sahneye firlattigi gozlugun akibeti ne oldu acaba (dusunceli smiley)
  • en önemlisi kimsenin elinde telefon yok ve herkes o anın tadını çıkarıyor.
  • adam sesini çıkarmıyor, millet feryat figan tepiniyor. bizde bir tanesi var her gün böğürüyor; millet de sessiz sedasız onu dinliyor. tezatlıklar dünyası.