şükela:  tümü | bugün soru sor
 • michael şov programının sunucusu, başarılı radyocu. yakın zamana kadar radyo d'de program yapıyordu. şu aralar ise sadece internet sitesinde.

  http://www.michaelshow.com/
 • kötü türkcesi ve ne oldugu belli olmayan kistaslarla yaptigi albüm yorumlarini sitesinde yayimlayan, bu yüzden zamaninda aykut gürel'den esasli bir ayar alan, sibel tüzün'ü eurovision* macerasi boyunca atina valisi yapmak icin elinden geleni ardina koymayan, tüzün'ün sarkisini begenmedigi icin isin karaca'yi ve o dönem piyasaya sunulmus albümünü* desteksiz ve yersiz yerden yere vuran, bugünlerde -projenin icinde yer almamasindan olacak ki- kenan dogulu ve eurovision sarkisina* ayni muameleyi yapan, bu muameleyi yapanlara sitesinde canak tutan soylu radyo emekcisi. radyo d'den olayli sekilde kovulusunu sitesinde ayrintili sekilde anlatmisti. zamaninda üzülmüstük haline ama simdi anliyoruz niye öyle olmus olabilecegini.
 • internet sitesinde yer alan bir yazisinda emrah ile ilgili olarak "bu adam kücük emrah ya, si*tim sene öyle kalacak." seklinde bir cümle kurmuslar kendileri. kosunuz bakiniz:
  http://michaelshow.net/news.asp?haber_no=4918
  http://img261.imageshack.us/…p?image=michaelyf0.jpg
  (bkz: sittinsene)
 • "türkiye'nin eurovision serüveni" adlı bir kitabı bulunan radyocu
 • birgün'de yazmaya başlamış. ilk yazısı da can bonomo hakkında. saçmalama eşiği baya genişmiş, onu anlatıyor yazısında ana fikir olarak. http://www.birgun.net/…68&year=2012&month=01&day=18
 • birgün gelen michael kuyucu'nun can bonomo + trt yazısına yönelik eleştirilerle ilgili şöyle bir açıklama yapmış: http://birgun.net/…667007&day=27&month=01&year=2012
 • hayatımda bu adamınki kadar, uyumsuz bir isim soyad kombinasyonu görmedim.

  bir insanın adı michael'sa, soyadı jordan, owen, ballack ne bileyim essien falan olmalı bence.
 • türkiye'de medya ekonomisi kitabının yazarı, best fm müzik direktörü ve istanbul aydın üniversitesi iletişim fakültesinde öğretim görevlisi... akademik ünvan olarak yardımcı doçent doktor olarak da anılıyor.
 • yıllardır bu vatandaşın hangi ahbap çavuş ilişkisi sonucunda birgün gazetesinde müzik yazıları yazdığını merak ederdim. hemen hemen her yazısında görülen anlam bozuklukları, cümle düşüklükleri, imla hataları bir tarafa, içerik olarak da zayıf eleştirileri olduğunu düşünmüşümdür.

  https://twitter.com/michaelkuyucu adresindeki twitter hesabı eğer gerçekten kendisine aitse, istanbul valiliği'nin halkla ilişkiler faaliyetlerine el atmış gibi gözükmekte.

  faith571 ?@faith571 4 jun
  #bumilletbuoyunagelmez israil eylemlere destek veriyor..kiminle birlik olduğunuza bakın.mavi marmarayı unutmayın
  http://www.timeturk.com/…parki-na-destek-geldi.html
  retweeted by michael kuyucu

  ??????? ?@greenerdem 4 jun
  #bumilletbuoyunagelmez bu ayyas ve capulcularn kimler icin sokakta olduğu ortaya yavaş yavaş cikiyor abd ve ısrail den capulculara tm destek
  retweeted by michael kuyucu

  michael kuyucu ?@michaelkuyucu 4 jun
  anneler babalar çocuklarınıza 12 eylül öncesini anlatın. 70 cente muhtaç olduğumuz, kardeşlerin birbirini vurduğu yıllara dönmeyelim

  michael kuyucu ?@michaelkuyucu 4 jun
  @halk_tv dünya medya tarihine geçtiniz,şimdi yapıcı,sağduyulu, ideolojik olmayan yayınlarla medyadaki yerinizi sağlamlaştırmanızı umuyoruz

  michael kuyucu ?@michaelkuyucu 9 jun
  @birgun_gazetesi uğruna yazarlarınıza sansür uyguladığınız hülya avşar yengenizle gezi röportajı yapsanıza, yoksa oda mı yasak?

  birgün'ün yanıtı:
  halkin gazetesi ?@birgun_gazetesi 9 jun
  @michaelkuyucu biz sizin küfürbaz cinsiyetçi dilinize karşı çıktık. bunu dahi anlayamamışsınız. yolunuz açık olsun

  devamında da hüseyin avni mutlu'nun mesajlarını retweetleyip durmuş michael beyefendi. yandaş bir yayın organı ile görüşmelere bonservisi elinde gidiyor anlaşılan.
 • türkiye'nin eurovision serüveni'nde dutch'a almanca diyerek kitabın bütün güvenilirliğini berbat etmiş olan zat.