şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: roose bolton)
  • roose bolton karakteri için harika bir seçim olmuş. karizmada tywin lannister ile yarışır.
  • game of thrones'taki ses kendine mi ait bilmiyorum-(dublaj da olabilir) ama fena bir sesi var eğer kendine aitse.
  • game of thrones dizisinin en yavşak karakterlerinden birisi olan roose bolton'u canlandırmıştır.
  • güçlü kötü adamların yancılığını yapan karizmatik ve sessiz adam rollerinin aranılan ismidir. game of thrones'tan sonra izlediğim king arthur legend of the sword'da kralın yancılarındandı, adı bile jack's eye'ydı. orda bile yancılığına vurgu yapılmış. bir adaptasyon dönemi olsa gerek dedim. kral, kılıç, şato, derebeylik, medieval tribi ama the foreigner filminde pierce brosnan'ın her boktan anlayan ex ira komutanı yancısı rolünde görünce artık "öeaahhh" dedim. yine yancı yine yancı. roose bolton da tywin'in yancısıydı. bu adam bence ana karakter olacak karizmaya, yakışıklılığa, ses tonuna ve oyunculuk yeteneğine fazlasıyla sahip. o kadar piyasa da yaptı. artık vakti geldi bence.