• henuz 16 yasinda adindan bir hayli soz ettiren amerika'li basketbolcu. bu yasta, savunma arasindan, bu ozguvenle, su hareketi cikaran adam, ileride cok saglam isler yapar.
    https://www.youtube.com/watch?v=2oudiitx3is
  • 1998 doğumlu bu arkadaş ligin yeni yıldızlarından olacak yazalım dursun, şimdilik 2.08 boyunda ve 3 numara oynuyor. bu yıl lonzo ve markelle furyası dinince önümüzdeki yıl ismini çok fazla duyacağız. bu yıl liseyi bitirdi, üniversitedeki ilk senesine bağlı olarak muhtemelen 2018'de draftlara katılacak ve 1. sıradan seçilecektir. çok zalım bir oyuncu gibi geliyor bana, fizik harika.

http://www.espn.com/…/_/id/193628/michael-porter-jr
  • potayi opebilen familyadan.
    fizigi gercekten agiz sulandiriyor ama youtube videolarina baktigimiz zaman cogunda orta okul bebelerine karsi oynuyor. biraz daha bekleyip oyle heyecanlanmak lazim.
    missouri tigers da oynayacak onumuzdeki sene. gerci ncaa'de de fizigini kullanip pota altindan cok ekmek yiyecektir ama bakalim birebir skorunu ne kadar gelistirebilecek. potansiyeli baya yuksek tabii.
  • sakatlıktan kurtulduğu ve oynamaya hazır olduğu söyleniyor. oynasında az izleyelim şu çocuğu. savunmasından açıkçası hiç ümidim yok ama hücum potansiyeli büyük.
  • isminden midir yoksa oyun tarzından midir bilinmez, bende yeni beasley olacağı izlenimi birakan sepetci
  • sakatliktan dolayi yeri dustugu icin mock draftlerde 7.siradan sacramento'nun alacagi soyleniyor.

ayton, marvin bagley ııı, bamba gibi isimler kotu degil tabii ki ancak modern basketbolda en buyuk hasari verebilecek sekle de porter jr sahip gibi.

gerci ayton icin "shaq'tan sonra gelen en buyuk potansiyelli pota alti"denmis,
    off ulan bu nasil draft hangi birisini atlasan 2-3 yil icinde kafani duvarlara vurabilirsin ama super star olma potansiyeli olan bir kanat skoreri, ustune en rahat takim kurulabilecek parca.

diger yandan doncic var. yani bilemiyorum. takimlara 'kesin porteri alin' diye bi gorusum yok ancak ustune cok dusunmek lazim.
    yanlis secim demek nba finallerini bir 10 sene daha gorememek demek olabilir.
  • kalçasındaki sakatlığından ötürü cuma günkü draft workoutlara çıkamayacakmış. porter’ın sağlık durumu ile ilgilenen takımlar fizyoterapist ve doktorları da yanlarına alıp porter ile görüşecekler. söylenene göre bu olay nba draft tarihinde ilk deniliyor. yine de draftta ilk on sıradan seçilmesi bekleniyor. geçen sene sırtından sakatlanmış ve ameliyat olmuştu.
  • oyun tarzı olarak jayson tatum 'a benzeyen oyuncu. sakatlık eğilimini satın alabilecek bir gm bulursa ilk beşten yoksa 8-10 civarı gidecek oyuncu
  • sakatlığından dolayı draft'te epey aşağı düşen oyuncu. 12. ve 13. sıra draft haklarına sahip los angeles clippers'ın kucağına düştü,sağlam kalırsa rebuilding için güzel seçim olacak.

edit: patladım. clippers kendisini seçmeyecek.
  • 14.sıradan denver tarafından seçilen doğal skorer bence denver iyi bir seçim yaptı.
hesabın var mı? giriş yap