şükela:  tümü | bugün
  • türkçesi bizim milliyetçilerden ve akitlerden iyidir.

başlık başıma
  • arkadaşın biosu:
    "
    resident scholar, aeı; senior lecturer, nps; author, 'dancing with the devil' and 'kurdistan rising.'
    "
    ex-hewal galiba arkadaş
  • şahsen beni ikna etmiştir.
    darbeyi erdoğan yaptırdı rus büyükelçiyi erdoğan vurdurdu ırak'ı erdoğan işgal etti yemen'i suriye'yi mısır'ı erdoğan karıştırdı.
    gerçekten kendilerinin fail olduğu bir cinayet var mı merak ettim.
  • (bkz: ahmet şık)'ın gözaltına alınması ile ilgili mi diye düşündüren twittir. bir haber hazırlığında olduğu için gözaltına aldığı belirtilmişti kendisinin.
  • cia komplolarına alet olan birinin açıklamalarıdır. aylardır göz göre göre algı çeken, herkesi aptal yerine koyan, her defasında cia ve fetö gibiler adına dezenformasyon yapan bu tiplerin ciddiye alınacak herhangi bir yönü yoktur. güvendikleri işbirlikçilerinin artık bir etkisi de kalmamıştır. bu gibilerin komploları türkiye'yi daha fazla kenetlemekten başka bir işe yaramaz. kimse aptal değil.
  • michael rubin'i ilk kez duyup "eski heval galiba" diyen tipleri açığa çıkarmıştır. insan utanır lan cahilliğini şuraya yazmaya.
  • suikastı kim yaptırdı bilemiyorum ama ülkede son 5 yıldır çok garip şeyler oluyor ve bana öyle geliyor ki bu olanların çok çok azını halk biliyor.devran dönüm kartlar yeniden karıldığında şok olacağımız bazı şeyleri öğreneceğiz.ama bunun hemen olamayacağını düşünüyorum belki çocuklarımız tarih kitaplarından öğrenecek.
  • sözlüğün kadrolu fethullahçısı amadeyyus'un sıçmıkları ile taşıdığı twit.

evet, fetöcülerle ytıp kalktı akp yıllarca.

ama bu neo-con'cu mal michael rubin'in kıçına tekme yemiş bir türkiye düşmanı olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

adam baktı reytingler iyi, sardıkça sarıyor, utanmamış türkçe twit atmış gölge cia ajanı.

not: bu adamın birkaç hafta önceki yazısında "trump ortadoğu'da başarılı olmak istiyorsa kürtleri silahlandırmalı" dediğini unutmayın ve böyle lalerden medet ummayın arkadaşlar.
    muhalafet yapmaya evet, ama bunun gibi lale cia psyops'çularına hayır!
  • biyografisine kurdistan rising yazmış bir orospu çocuğunun sıçmığıdır.