• (bkz: berlin siker)
  • micheal scoffield her türlü zekasıyla ve çevikliğiyle alır
  • öncelikle benzer yönleri de fazla olan karakterlerdir.

ikisi de işemeye bile plan yaparak gider öncelikle.

ikisi de hayatlarının aşkını , hayatlarının planlarında , planda çok kilit olan karakterlere oyun yaparken bulmuştur.

ikisi de liderdir.

yalnız bence michaelın iq su profesoru kesinlikle döver.

profesorun kusursuz kusursuz dediği planların hiçbirinin kusursuz olduğunu ben daha görmedim ama michaelın planları gerçekten kusursuz işini şansa bırakmıyor profesor gibi.

bu yüzden ben (bkz: la casa de papel) de çok fazla (bkz: prison break) ten esintiler görüyorum bilmiyorum diğer yazarlarda da oldu mu bu ?

plan olmadan doğaçlama olsa başarılı olacak kişi yine michaeldır ikisini yan yana koyarsak dünyayı feth ederler o ayrı , ama ben dizi tarihinde michaeldan yüksek iqlu bir karakter daha görmedim ,

yani planlı plansız havada karada michael döver :)
  • michael bir plan yapar. profesor bu plana uygun davranıyor gibi gözüküp sürpriz bir plan yapar. michael profesorun sürpriz planını tahmin edip karşı bir plan yapar. bu karşı planı da profesör ön görerek...
  • michael scofield > profesör. scofield bizzat sahada çalışır ve kusursuz planlarını uygular, profesör ise masa başında oturduğu yerden işi yönetmeye çalışır ama çoğu zamanda eline yüzüne bulaştırır. kusursuz tıkır tıkır işleyen bi planını göremedik.
hesabın var mı? giriş yap