130 entry daha
  • sadece 5 bölüm izlememe rağmen kahkahalar attırdı şimdiden favori karakterlerimden biri
  • yöneticilikteki başarısını şu şekilde anlatmaktadır:
    "david here it is, my philosophy is basically this, and this is something that ı live by, and ı always have, and ı always will: don't ever, for any reason, do anything, to anyone, for any reason, ever, no matter what, no matter where, or who, or who you are with, or where you are going, or where you've been, ever, for any reason whatsoever."
  • --- spoiler ---

sometimes ı start a sentence and don't even know where ı am going.

bazen bir cümleye başlıyorum ve nereye gittiğini bile bilmiyorum.

--- spoiler ---
  • türkiye bir insan olsaydı michael scott olurdu
  • kendisini tam olarak 3. sezon “grief counseling” adlı 4. bölümde sevdiğim karakter, dünyanın en iyi patronu. malum bölümü izleyip finale atladım direkt. yokluğunda aradaki bölümleri izleyebilir miyim emin olamadım çünkü. siyasi doğruculuğa tepki olarak yaratılmış bu kadar itici ve bir o kadar sevimli bir karakter daha tanımadım. tv dünyasında yaratılmış en iyi karakter kesinlikle. öyle ki uzun bir süre kendisi için ne düşündüğümü kestiremedim. bu başlığa yazılan her şey o kadar doğru ki yazarlara katılmamak elde değil.

çalışanlarıyla gelişen ve büyüyen ilişkisini onlardan ayrılana kadar öyle güzel izledim ki bırakıp gitmesini izlemek çok zor oldu. bunun karşılığında final bölümünde kısa bir an kameraya dönüp proud dad konuşmasını dinlemek bir o kadar da mutlu etti.

seni seviyorum michael scott.
  • "tanrı var mı? yoksa bütün bu kiliseler niye var ve isa' nın babası kim?"
  • dünyanin en iyi patronudur, seviyoruz kendisini
  • kendisine karşı karışık duygular besliyorum. her rezilliğini cenin pozisyonu alıp yorganın altına sığınma isteğim ile savaşarak izliyorum. saçma sapan çocuksu hareketlerine, salak triplerine sinirlenip sövüyorum arada. çalışanlarının sonuna kadar arkasında durduğu bölümleri "helal olsun aslanım" nidalarıyla tamamlıyorum. mutlu olduğunda, espri yaptığında veya birisi ona ilgi gösterdiğinde karşılaştığımız sıcacık, tatlı gülümsemesine bayılıyorum. onu öyle gülerken gördüğümde ben de mutlu oluyorum ve yüzümde şapşal bir gülümsemeyle karşılık veriyorum kendisine.

michael scott, sana karşı karışık duygular besliyorum.

tanım: the office karakterlerinden biri.
  • the office dizisinin 3x1 bölümüyle beni kahkahalara boğan karakteridir.
    --- spoiler ---

oscar'ı öptükten sonra dwight'ın da öpmesi, kahkahalara boğar.
    --- spoiler ---
  • ---spoiler ---

"jan'le birbirimizi anlıyoruz.
    şu an için romantizmi biraz durdurduk ama gene de çok iyi arkadaşız. ayrıcalıkları olan iyi arkadaşız. şu an değil... bir gün yani.."

---spoiler ---

bu konuşması beni neden etkiledi ki :/
231 entry daha
hesabın var mı? giriş yap