1. avare sözlükte yardırmaya devam eden yazar. inciden beri takip ettiğim nadir yazarlardan.

  avare'de
  en son illüminatiyle ilgili yazısını okumuştum.

  başlık;

  `illüminati konuşacaz lan gelin iki şey öğrenin cahil piçler`

  günler sonra editi: yine sabahı ettik bu kaynatasızın yazısını okurken. adam yardırıyo resmen.

  http://michaelsikkofield.blogspot.com/
 2. birçok ekşici klişesine kafa sokan sağlam bir yazardı takip ettiğim zamanlarda. pek takip edemiyorum ama inci'de özellikle ekşici bir gün göle nutella çalıyormuş gibi bir başyapıtı vardı. zaten inci, ekşi sözlük'ün o zorlama entelektüel haline tepki olarak doğmuştu ve m.s bu tepkiyi en iyi dile getirenlerden birisiydi. çok güldüm ve çılgınca eleştirip taşak geçip nefretimi kusunca tekrar ekşi sözlük'ü sevdim sayesinde, tabi sadece m.s sayesinde değil, inci sözlük sayesinde. böyle de bir paradoks var.

  şöyle de ruh hastası bir blogu var: http://michaelsikkofield.blogspot.com/

  resozluk görseli de efsane (twitter'da bu fotoyu kullanmasından kaynaklanıyor tabi): http://a3.twimg.com/…ages/1159651292/dfd_bigger.jpg
 3. inci sözlükte yazarların eğlence kaynaklarından biri ve neredeyse her şeyle taşak geçen bir insan olarak hayatını geçirirken avare sözlüğe gelip mesihliğe soyunmuş eşsiz kaliteli bir arkadaş, insandır. egosunu kırmayı başardığını savunabileceğim bu insanın şu sıralar illüminati hakkında bir blogu vardır http://michaelsikkofield.blogspot.com/ , burda dünyayı kurtarmanın yanı sıra insan kazanmaya ve önyargıları kırıp göz açmaya da çalışmaktadır.
 4. en sikik konularda zibilyon entry bulunan "entel toplanma mekanımız"da hakkından bu kadar az söz edilmesi bence hayatın en ibneleştiği anlardan bir tanesidir.

  bu adamı okuyup hala aynı kalanı kutlarım. adres alıp gider öperim. her yerinden.

  süper adam. ah bir de küfretmeden yazabilse...
 5. türkiyenin vigilant citizen ıdır.doğaüstü açıklamalar bulması, cine şeytana bağlaması herkese uymayabilir, yine de değişik bir fikir edinmek isteyenler bir paragraf konu bir paragraf küfür formatında yazılmış okuması keyifli ve zaman zaman aydınlatıcı bloguna göz atmalıdır.
  ha ingilizce biliyorsanız ve küfürden hoşlanmıyorsanız buraya buyrun http://vigilantcitizen.com/ madonna rihanna falan hep şeytana tapıyolar içlerine cin giriyor bilgisini de ekleyerek aynı sonuca ulaşırsınız.
  (bkz: new world order)
  (bkz: illüminati)
 6. yazdıklarıyla beni dine getirecek olan şahıs. az kaldı... saçma olan şu ki şeytanın varlığına inanıp da dine geleceğim. fantastik bir deneyim olacak benim için.