şükela:  tümü | bugün
 • ilgi manyaklığını en üst seviyede yaşamak için değerlere/kutsallara/mahremlere kasanların insanların en uç sınırlarını zorlayan kişiliksizlerin aksine paylaştığı sanal sözlük denilen oluşumarda karşısındaki insanları eğlendirerek keyif alan bir yazar.
  kaynata meraklısıdır.
  böylesi zor bulunur.

  http://michaelsikkofield.blogspot.com/

  kitabı da çıktı kaynatasızın..

  http://www.dr.com.tr/…n/macera/urunno=0000000565325
 • inci sözlük'te "selam ben.." şeklindeki başlıkların yaratıcısı.. şöyle de bir çalışması vardır kendisinin.. bilgilendirmeye yönelik..

  http://inci.sozlukspot.com/…n-taş-şarkılar-listesi/
 • birçok ekşici klişesine kafa sokan sağlam bir yazardı takip ettiğim zamanlarda. pek takip edemiyorum ama inci'de özellikle ekşici bir gün göle nutella çalıyormuş gibi bir başyapıtı vardı. zaten inci, ekşi sözlük'ün o zorlama entelektüel haline tepki olarak doğmuştu ve m.s bu tepkiyi en iyi dile getirenlerden birisiydi. çok güldüm ve çılgınca eleştirip taşak geçip nefretimi kusunca tekrar ekşi sözlük'ü sevdim sayesinde, tabi sadece m.s sayesinde değil, inci sözlük sayesinde. böyle de bir paradoks var.

  şöyle de ruh hastası bir blogu var: http://michaelsikkofield.blogspot.com/

  resozluk görseli de efsane (twitter'da bu fotoyu kullanmasından kaynaklanıyor tabi): http://a3.twimg.com/…ages/1159651292/dfd_bigger.jpg
 • inci sözlükte yazarların eğlence kaynaklarından biri ve neredeyse her şeyle taşak geçen bir insan olarak hayatını geçirirken avare sözlüğe gelip mesihliğe soyunmuş eşsiz kaliteli bir arkadaş, insandır. egosunu kırmayı başardığını savunabileceğim bu insanın şu sıralar illüminati hakkında bir blogu vardır http://michaelsikkofield.blogspot.com/ , burda dünyayı kurtarmanın yanı sıra insan kazanmaya ve önyargıları kırıp göz açmaya da çalışmaktadır.
 • en sikik konularda zibilyon entry bulunan "entel toplanma mekanımız"da hakkından bu kadar az söz edilmesi bence hayatın en ibneleştiği anlardan bir tanesidir.

  bu adamı okuyup hala aynı kalanı kutlarım. adres alıp gider öperim. her yerinden.

  süper adam. ah bir de küfretmeden yazabilse...
 • türkiyenin vigilant citizen ıdır.doğaüstü açıklamalar bulması, cine şeytana bağlaması herkese uymayabilir, yine de değişik bir fikir edinmek isteyenler bir paragraf konu bir paragraf küfür formatında yazılmış okuması keyifli ve zaman zaman aydınlatıcı bloguna göz atmalıdır.
  ha ingilizce biliyorsanız ve küfürden hoşlanmıyorsanız buraya buyrun http://vigilantcitizen.com/ madonna rihanna falan hep şeytana tapıyolar içlerine cin giriyor bilgisini de ekleyerek aynı sonuca ulaşırsınız.
  (bkz: new world order)
  (bkz: illüminati)
 • yabancı forumlardan derlediği illuminati temalı tespitleri, kendi dini ideolojisiyle harmanlayarak oluşturduğu ilginç bir bloga sahip şakirt kardeşimiz.

  yazılarının satır aralarında atatürk'e olan kinini ve nefretini alenen görebilirsiniz. uzuun yazılarının içeriğinin %90'ını; kurandan ayetler, ekşicilere sövgüler, hedef kitlesi liseli ergenler olan yaratıcılıktan uzak küfürler, kuran'a davet, "atatürk masondu" imalı paragraflar, cinler periler luciferden masallar oluşturur. geriye kalan %10'luk kısımda ana teması illuminati ve new world order olan yabancı forumlardan derlediği bilgileri paylaşır ki bu bilgilerin bazıları çelişkili gelse de birçoğuna katılıyorum. ancak blogunun hiçbir yerinde illuminatinin türkiye ayağı olan nur cemaati hakkında en ufak bir cümle okuyamazsınız veya cia'in pennsylvania'da beslediği vatan haini hakkında en ufak bir tespite rastlayamazsınız.

  sonuç olarak, böylesine önemli konuları "zaten kuran'da yazıyor bunlar" seviyesine indirerek, bir şakirt sığlığında yazılar yazan blog sahibi.
 • dili çok akıcı bir abimiz. 5 bin defa tekrarladığı gibi söylediklerini olduğu gibi kabul etmeden,sorgulayarak,düşünerek algı kapılarından içeri alınmalı. olumsuz eleştirileri unut ve algı kapılarını aç, vakit kaybı olmayacaktır.
 • "yalnızlığın ne olduğunu tuvalete girip sıçarken kapıyı kapatmayan bilir."

  doğru söze ne hacet.