şükela:  tümü | bugün
 • kafayı makyaj ve güzellik üzerine bozmuş pek sevgili vietnamlı, youtube güzeli. kendisi kitleleri ciddi anlamda peşinde sürüklemektedir ki, vampire eyes ve geisha eyes isimli çalışmalarıyla benim bile gönlümü fethetmiş durumdadır. ayrıca "erkekler için makyaj" temalı bir çalışması olsa da kendi üzerimde denemeye cesaret edemediğimi belirtmek isterim.

  bitmek bilmeyen azmine hayran kalıp şapka çıkarmakla beraber artık kozmetik firmalarının bu yeteneği görüp şahsına tez zamanda sponsor olmasını diliyorum.
 • barbie transformation tutorial adlı videosu şu ara facebookta efsane olmuştur. bunun dışında youtube kanalında son derece muhteşem makyaj videoları vardır ki, bu yaştan sonra benim gibi paçozu yoldan çıkarmayı başarabilmiştir. geçen gün watsonsa 1 aylık bursumu yedirmek üzereyken kasada kendime geldim vallah, çok tehlikeli kız çok.
 • ilk videolardan itibaren başladım,giderek profesyonel çekimlere başlamış yahu . bad romance makyajı merakımı ayrıca gidermiştir.
 • black eyeliner'ını elinden aldıkları gün ölür.
 • amerika'da make-up guru olarak anılmaktadır. taklitleri çıkmıştır. kendi kozmetik firmasını kurdu ayrıca ünlü makyaj firmalarının ürünlerini tanıtıyor. çok sıradan konular üzerine makyaj önerileri veriyor. alışveriş makyajı, fotoğraf çektirme makyajı, gözlük makyajı falan. fakat kim bilebilirdi ki makyaj yapma hobisinin bu kadar para edeceğini?
 • sırf makyaj videosu çekmek için uçakta en arkadan koltuk alıyor ve uçak makyajı yapıyor!!! işini bulmuş bu.
 • bu kızı izlerken sonunda cem yılmaza bağlamak mümkündür. çünkü renk renk kalemler farlar allıklar rujlar çıkar, hepsinin sizde bulunma ihtimali yoktur. sonunda olay " burda hazır yapılmışı var" a döner, ağzınız açık izlersiniz. bitince elinizde hiç birşey yoktur.
 • kim kardashian ve angelina jolie makyajı oha dedirten kadındır.

  http://www.youtube.com/…h?v=lvqpqolvulo&feature=fvw
  http://www.youtube.com/…gsqahgyl21w&feature=related

  edit : zıplayan meksika bamyası dedi ki bu michelle phan değilmiş. halbuki ne kadder de çok benziyor idi o sandımdı ben. olsun bakın siz yine de...
 • ayakkabının içine su dolu bir torba koyup buzluğa kaldırarak iki numaraya kadar büyütme, kağıttan bigudi, sıcak çikolata tozundan allık yapmak kendisinden öğrenmiş olduğum denenebilir ve işe yarar cinsten tüyolardır. makyaj kültürü benim gibi göz kalemi çekmekten ibaret olan bir bünyeye en kallavisinden bir fırça seti aldırmış ve fondöten, pudra, takma kirpik gibi gerçekler ile tanışmaya vesile olmuştur. kendi tekniklerimi de geliştirmemi sağladığı için kuaför- ki ekseriyetle kaçınma psikolojisine bürünmemi sağlayan ortamdır.- ihtiyacımı asgari düzeyde tutuyorum.

  not:kedi kumunu yüz maskesi olarak uyguladığı zaman fiyat-fayda eğrisinde gidip geldim, denenebilir ama o kadar açık görüşlü değilim henüz.

  harici olarak bakınız:

  http://www.youtube.com/user/pixiwoo?blend=1&ob=4
 • şu videosuyla sınırları zorlamıştır;

  http://www.youtube.com/watch?v=awmirvjniqy&nr=1

  yakından takip ediyoruz kendisini.