şükela:  tümü | bugün soru sor
 • 1981 doğumlu hollandalı aktör.treme ve nashville adlı dizilerde oynamıştır.

  game of thrones dizisinin 4.sezonunda da rol alacaktır ancak rolü henüz belli değildir.fanlar, euron greyjoy konusunda ısrarlı.

  edit:kendisi yeni daario naharismiş.neocaesarea'ye verdiği bilgiden dolayı teşekkürler.
 • ed skrein daario naharis karakterini gayet güzel götürürken neden yerine michiel huisman dahil edildi anlamak mümkün değil. umarım karakteri aynı güzellikte devam ettirebilir.
 • aslında daario naharis değil de çok iyi bi hizdahr zo loraq olurdu kendisinden... benim için daario naharis hep ed skrein olarak kalacaktır, kusura bakmasın.... yapacağın işi sikeyim hbo...

  haa...treme'den izlediğin kadarıyla çok iyi oyuncudur kendisi...
 • aynı zamanda orphan black dizisinde cal morrison karakterini canlandırmaktadır.
 • izlediğim treme ve black book yapımlarında hollandalı ve denizci, balıkçı vb. rollerde oynayan aktör.
 • ekranda görünce istemsizce yüzümde whatsapptaki yalanma ifadesinin belirmesine sebep olan kişi. ayrica adam 30 yaşından sonra patlama yaptı. aynı anda kaç dizide oynar oldu, chanel reklamında var, filmi vizyona girecek ve yeni film çekiyor. ya game of thrones sayesinde fark edilip patlama yaptı ya da söylemeye dilim varmiyo ama şöhrete giden yol için kendisini kirletti. bak şu an da üzgünlü ifade belirdi yüzümde. neyse çocuklu çocuklu evli barklı adam günahına girmeyelim.

  ama allahsız çok fena ya. bak yine belirdi.
 • ben ki erkekte uzun saçtan nefret ederim, beni bile deli etti kendine. son zamanlarda gördüğüm en yakışıklı aktör kendisi sanırım.
  got'un renly baratheon'una da fena takmıştım ama renly'nin çocuksu güzelliğinin aksine michiel'in o erkeksi, sinsi, sert... o harika havası çok başka.
  evliymiş de... bazı kadınlar çok şanslı.
 • genel kanının aksine daario naharis için ed skrein'den daha iyi olduğunu düşündüğüm oyuncu. daario kitaplarda nasıl bir izlenim bırakıyor, okumadığım için bilmiyorum fakat, 5. sezonda gördüğümüz o ukala/piç daario portresini ed skrein'in pekte veremeyeceği kanısındayım, daario ilk çıktığında karaktere ısınamayıp ayar olmuştum ama michiel gelince bronn'la birlikte en sempati duyduğum karakterlerden biri oldu, 5. sezon michiel'in çok yerinde bir seçim olduğunun kanıtıdır, -ki kendisi çok daha iyi bir oyuncu.
 • çemçük ağızlı çakma sebastian bach ed skrein e göre çok daha iyi bir daario naharis olduğunu düşündüğüm oyuncu. ed skrein seksenlerden fırlama yılışık glam rockçı tipiyle antipatik bi piç olabilmişken micheil huisman çok daha sempatik ama piç bir daario olmuş.