şükela:  tümü | bugün
 • türkiye'de yapılacak 2010 dünya basketbol şampiyonası'nın maskotu için oylamaya sunulan üç isimden biri.

  diğer ikisi için;
  (bkz: onecat)
  (bkz: bascat)

  düzeltme;

  oylamak için,

  http://turkey2010.fiba.com/…0/fwcm/mascot/index.asp
 • bir kedi maması.
 • %100 helal hammadde içeren kedi maması markasıdır*.

  (bkz: #22074705)
 • veterinerin tavsiyesi. sokak kedilerine mama yetiştiremeyince çeşitli arayışlara girmiştim, fiyatı ucuz olmasına rağmen en bir süper kedi maması micho demişlerdi bana, besleyici özelliği en fazla olan, içinde whiskas gibi çerçöp olmayan bir kedi maması. elbette ki evdeki kediye daha iyisini alın ama sokak kedilerini de ucuza besleyin, mimmis. hele şuradaki fiyatı ile çoook ucuza denk geliyor. mamacılardan mama alanlar bilir. ayrıca şimdiye kadar sevmeyen, yemeyen kedi de çıkmadı. biyiksiz kedi mahmut micho'nun kedilerin mcdonalds'ı olduğundan bile kıllandı ama değil.

  http://www.temizmama.com/…unler.asp?urun_detay_id=4
 • sokaktaki kedileri beslemek için en ekonomik ve içeriği en tatmin edici mama. temizmama.com da bulmak mümkün.
 • sokak kedisi diil bildiğin kendi kedim için aldım. nabiim fakirim. ayrıca şunu belirtmek istiyorum ki micho > hills + cat chow. neden çünkü ben kedi mamalarının performansını kedi boku verimiyle ölçüyorum. pro plan kakası zeytin çekirdeği kıvamında ve tavşan boku gibi kokup bulaşmayan haldeyken, hills kakası yetişkin insan kakası ebatlarına bile çıkabilmekte. cat chow yeni doğmuş bebek kakası kıvamında ve kokusundan evde durulmuyor. çok itin götüne soktuğumuz whiskas'ın kakası bile ishal yapmıyor amk ama öyle bir koku oluyor ki anında müdahale etmezsen evin içinde gaz maskesiyle gezmen gerekiyor. ayrıca whiskas osurtuyor.

  işte bu micho dediğimiz mamanın kakası, pro plan kakası gibi. zeytin çekirdeği büyüklüğü, kokusuz bulaşmayan kıvamıyla ev kedisi beslemek için en ideal mamalardan. kum temizlemekten tekrar keyif almaya başladım lan sayesinde. poşetler cebimizde kürekler elimizde diye şarkı bile söylüyorum yani artık. sonuçları kesinlikle yüz güldürücü. üstelik de ninjanın tüyleri parlaklaştı. eti butu ele gelir oldu filan. severek de yiyor öyle burun da kıvırmıyor. üstelik 15 kilosu 50 lira lan!

  seni seviyorum micho, seni seviyorum temiz mama. ucuzsun temizsin kalitelisin. cümle alem senin bokunu yesin. oooo temiz mama com.
 • whiskas'a burun kıvıran , patisiyle mama kabını deviren kedimin ; bayıla bayıla afiyetle yediği mamadır.
  bir de ucuz ki arada benim bile atıştırasım gelmiyor değil.
 • sokak kedileri için bulabildiğim en ideal seçenek. fiyat kalite oranı ise muhteşem.
 • kış gelmiş, yakında kar da yağar. sokakta bir sürü can aç bilaç kalacak, bir çoğu da kışı çıkaramayacak. petshoptan aldığım açık mamanın 1.5 kilosu 10 tl. hemencecik bitiyor. napacağım, bahçede bir sürü de kedi var baktığım. derken, dükkanlarında kedi bakan komşu kırtasiyenin tavsiyesiyle bu mamayı buldum. kırtasiyecinin denemek için verdiği mamayı kediler seve seve yedi. 15 kilosunu 57 tl'ye (üstelik taksitle) alıyorsun, kapına kargo ücretsiz bırakıyor. bence hayıflanacağımıza yapacağımız en güzel hareket bu mamayı almak.
 • sevgili suserlerinin olumlu yorumları üzerine, sokaktaki kedişleri beslemek için biraz önce 5kg'luk kuzu etli olanından aldım.

  sistem çok güzel olmuş,isterseniz aldığınız mamayı direkt barınaklara da gönderebiliyorsunuz,hepsinin adresi ödeme sayfasında mevcut.

  bir sonraki adımım,barınak köpişleri için buradan mama almak olacak.