4833 entry daha
  • galatasaray maçında oynamasa yeterli olacak futbolcu. kediciklerin umurunda olan tek şey bu. korku dağları sarmış.
  • sahanın içinde kendisine saldırmak için koşaak gelen bir adet .... evladına tekme savurmuş ancak talihsizlik odur ki tekmesi tam oturmamıştır. tek tesellimiz canına zarar gelmemiş olması.
  • ceza felan almaması gereken oyuncu. saha güvenliğini devreye sokamayanlar bedelini ödemeli.
  • bir arda'nın direkte patlayan şutu, bir de bu arkadaşın oturmayan tekmesi.. bu hafta yaşanan bu iki olay içimizde çok büyük ukte bıraktı ve senelerce de bırakacak.
  • acayip formdaydı hatta özellikle ilk union maçı ve bu maçtaki oyunuyla artık yavaş yavaş dzeko'yu kenara mı çeksek sezonun kalanında diyordum ki kendisine en az 5 maç ceza gelecek. neyse avrupa'ya konsantre olur aslan parçası.
  • ulan o kargaşada dönen tekme atmayı nasıl aklına getirdin. herhalde hayatım boyunca bir daha dönen tekme atamam, fırsatını bulmuşken atayım diye düşündü zaar. hjklgşdşdlgk.
  • bu sene şampiyon olduğumuzda eda erdem'in yanına heykelini diksek yeridir. şampiyonluk gitti dedikten sonra "henüz gitmedi" diyerek ipten aldığı 5. 6. maç falan oldu dünkü maç.
  • herif fenerbahçeyi bekliyormuş, beşiktaş'ta dönüşemediği batman'e burada dönüştü dün itibariyle.
  • 6 ay ceza alması gereken futbolcu.
    ben fenerlilerin yalancısıyım. josef de souza taraftarı tuttu diye aldığı cezayı az bulmuştu bu fenerliler. taraftara tekme atan batshuayi de gerekli cezayı almalı.

fenerliler bunu neden dile getirmiyorlar acaba? karakter eksikliği diyebilir miyiz?

(bkz: #162578404)
  • hakedene hakettiğini vermiştir, ayağına sağlık yiğidim
7 entry daha
hesabın var mı? giriş yap