şükela:  tümü | bugün
  • doom'un (2016) composer'ı. çok fazla yetenekli, inanılmaz bir adam. ben böyle sound hayatımda duymadım, ölüyorum. doom'un ilk çıkacağını duyduğumda içten içe bi quake faşosu gibi nostaljik duygularla soundtrack'i sonic mayhem yapsın istiyordum. fakat büyük hata yapmışım. bu mick gordon bi-tir-miş. son 10, belki 20 yılda çıkan en iyi game soundtrack'i yapmış olabilir doom'la.
  • doom theme'ler için çalışmalarına daha çok bass tan yürürse tadından yenmeyecek işler çıkartıcak composer.
  • genellikle oyunlar için soundtrack besteleyen son zamanların en iyi composerlarından biri. doom ve özellikle wolfenstein için yaptığı işler büyüleyici. düşünün ki 2.dünya savaşını konu alan hikayesi fena sayılmayacak bir oyun oynuyorsunuz ve oyunun sonlarına doğru arvo part, max richter, zbigniew preisner eseri dinliyormuş hissiyatı yaratan bir müzik çalmaya başlıyor. müzikleri, oyunu sadece oyun olmaktan çıkarıp adeta bir film ve geçmişe yolculuk havasına sokup insanın ruh halini hele ki biraz da hassassanız çok derinden etkileyebiliyor.
  • doom'un sayko müziklerini yapan abi. dinledikçe insanın sağı solu tarayası geliyor.
  • cyberpunk 2077'nin müziklerini yapması için cd projekt red ile anlaşmasını istediğim, youtube kanalında hakkında kısmına "ı take noises and ı turn them into other noises." yazan müzisyen.
  • killer instinct season 2 soundtrack'ini de yapmış olan, günümüzdeki müziği arkada gizlemek yerine ön planda tutmayı seven composer'dır.

doom (2016)'daki müziklerine dikkat edilirse, başta sadece bir kaç adet enstrüman ve katman varken, oyunda ilerledikçe müzik de dallanıp budaklanıyor daha fazla enstrümanlar ve katmanlarla, silah envanteriniz gibi.

doom eternal'daki müziklerinin şimdikilerden daha güzel, daha da yüz eritici olması dileğiyle.
  • kendisinin, doom ile yaptığı işin şaheserliğinin açıklaması için şu video önerilir.
  • geçenlerde doom' un soundtrack'ını merak edip dinlediğim ve aşırı beğendiğim soundtrack’i yapan insan.şunu söyleyebilirim ki aşırı motive ediyor ayrıca konsantre olmanızı sağlıyor. gerçekten müthiş bir iş yapmış adam.