şükela:  tümü | bugün
  • "karizma nedir" diye soranlara ders diye okutulmalıdır. bir adam düşün, giyeni maymun götüne çevirecek abeslikte şeyler giysin; yetmiş yaşında götünü kıvırta kıvırta dans etsin; suratı migros poşetine dönsün... ama hala karizmatik olsun. ben ikinci bir isim bilmiyorum.
  • modern zamanların fatih sultan mehmet'idir. bir dönem, dünya üzerinde istese sevişemeyeceği hatun yoktu.
  • zeynep tunuslu'nun aynısı.
  • ahtopot paul'ün anti tezi.
  • zamanında iyi kafayı bulduk muhtelif maddelerle demiş kendisi ingiliz basınına. bilmediğimiz şey sanki! dünya kupasında da önce abd'yi, sonra ingiltere'yi, en son olarak da brezilya'yı destekleyerek kupadan teker teker elemiştir. ağzında şimdi arjantin var. güle güle messi :(
  • hala ne kadar harika bir sesi olduğunu, ne kadar dinç, genç ve seksi olduğunu yeni single'ı god gave me everything i want ile bir kere daha cümle aleme gösteren 60lık delikanlı*
  • ismi bana hep türkiye'ye geldiklerinde bir dergide çıkan şu haber başlığını hatırlatır: yuvarlanan taşlar istanbul'a düştü!
  • abd, ingiltere ve brezilya'dan sonra stadta desteklediği gözüken arjantin de kupaya veda etmiştir. yarı finalde hangi takımları destekleyecek heyecanla bekliyoruz..
  • ogretmen bir baba ile muhafazekar parti uyesi ve kuafor bir annenin cocugu olarak dunyaya gelmis. kendisinden kucuk bir erkek kardesi var. 20 yasindayken muzik kariyeri icin london school of economics'i birakmis. 1967'de uyusturucudan dolayi uc ay hapis cezasi almis. bir gece hapiste gecirdikten sonra sartli tahliye edilmis. 1985'de duzenlenen live aid yardim konserine tine turner ile beraber sahneye cikmis. sahnede tina turner'in elbisesinden bir parcasini yirtmasi cok konusulmus. daha sonraki yillarda janet jackson ve justin timberlake de denemislerdi ve daha cok konusulmuslardi. dort farkli kadindan yedi cocuk sahibidir. ayrica dort torunu var. jack white, steven tyler ve iggy pop'a ilham kaynagi olmus. christopher andersen mick sex and rock'n'roll adli kitabinda mick jagger'in yasamindan ilginc detaylari anlatmis.
  • london school of economics'e burslu olarak girmiştir. evet burslu.

(bkz: oha)