şükela:  tümü | bugün
 • indiana'da dogup donemin modasi oldugu uzere sonradan los angeles'a tasinan motley crue gitaristi. adini degistirirken mars soyadini savas tanrisi oldugu icin almistir. ayrica motley crue ismini de o bulmustur. (bkz: yaraticilik)
 • gercek ismi "robert alan deal" dir.
 • steve vai'nin kankasidir kendileri, ozellikle ben dr feelgood albumundeki hareketleri ile takdire $ayan bulurum kendilerini, diger azgin ekip arkada$larina nazaran daha sukun akliba$inda adam izlenimi verir, ama bilemem gercek hayatta nasildir...
 • kotu bir rahatsizligi varmis, eklemlerle falan ilgili, hatta kalcasindan ameliyat olmus. buna ragmen tam iyilesmeden 25 sehirde tur falan ayarlanmis, biraz emrivaki yapiliyor gibi geldi adama. para kazanicaz diye adamin sagligini iyice bozmasalar iyi.

  (bkz: ankylosing spondylitis)
 • bir araya geldikten sonra yeni sarkilari if i die tomorrow 'u soylemek icin sahneye ciktiklari jimmy kemmel showda rahatsizligi acik secik belli olan hafif kamburu cikmis sekilde solo atarken bile zorlandigi gorulen sahis.
 • motley cruenun yeniden biraraya gelmesinin tek nedeni. kendisinin yillari sayili oldugu icin motley elemanlari deh$etengiz egolarini bir kenara koyup yeniden bir araya gelmeye karar vermi$lerdir.. umariz ki yapmak istediklerini bitirmeden gocup gitmez.

  not: kendisinin kisa bir sure icinde olecegi kesindir ne yazik ki. birkac sene gibi bir$ey deniyor.

  yıllar sonra gelen edit: ne promosyonmuş be kardeşim, hani ölüyodun? neyse böyle daha iyi.
 • zalimce "bir ayağı çukurda" diye kafamdan geçirmiştim geçmiş yıllarda. saints of los angeles ile gider ayak "siki git len yumucuk aazlı, seni de gömerim ben daha" der gibi suratıma öyle bir tokat attıki oy oyy. kaç kişi bavulunu toplarken böyle albüm yapıp gidiyor! helal olsun sana o groupieler mick abi! umarım gittiğinde de huripiler karşılar seni.
 • en underrated gitaristlerden biri kanımca. bu kadar insanın gitar çalışında etkisi varken, belki de diğer elemanların hepsinin de yetenekli ve kendisine göre egzantrik, karizmatik ve de egosantrik tipler olmasından dolayı hakkı yenegelmiştir. hastalığı çok ciddi sıkıntı yaratan bir hastalık ve ömrü de oldukça kısalmış görünüyor. göçüp gitmesi yakın. yaşça da kalan üçünden de büyüktür. kral adamdır. olabildiğince uzun yaşaması dileğiyle.
 • öldü, ölecek, yüreyemiyor, göğe yükselmiş olm ! gibi yorumlara inat hala çatır çatır çalan savaş tanrısı.

  gerçi durumu çok kötü ama eline gitarı alınca canlanıyor. tommy lee davul solosu atarken, nikki sixx kendisini yakarken o sahne arkasına geçip özel koltuğunda oturuyor ve güç verici karışımlar içiyormuş. en baba gücü zaten titty cam zamanında seyircilerden alıyor.

  o kadar meme ölüyü diriltir lan !
 • ankilozan spondilitli olup gitar çalan bir insandır. çok çileler çekmiştir. tecrübeyle sabit.