şükela:  tümü | bugün
  • ray donovan dizisindeki iyi mi kötü bir türlü anlayamadığımız karakter.canlandıran :(bkz: jon voight) kendisi aynı zamanda angelina jolie nin babası olur
  • kedide 9 can varsa, bu adamda 5le çarp 95 ekle. adam bi ölmedi gitti yav
  • - bana orospu çocuğunun resmini çizebilir misin abidin?
    - al, çizilmişi var...

şaka maka süper bir kötü karakterdir, jon voightun döktürdüğü bir performansıdır...
  • harika bir kötü adam, ancak herifi anlayabiliyorum da, yirmi sene içeride yattıktan sonra insan her boku yapabilir.
    o kadar gerçek ki diziyi güzelleştiriyor, yaptığı üçkağıtlar, şerefsizlikleri, hazır cevaplığı, kimi zaman esas oğlandan rol çalıyor. ray'de olmayan mizah duygusu bu orospu çocuğunda zirve yapıyor, belki de işlevi budur bilemiyorum, ray donovan dallaması melankolik bir tip, mick kontrast sağlıyor.

hasta kapı komşusuyla diyalogları harikadır, birinde şöyle demişliği var:

'.. ben içerideyken dünya kafayı yemiş. bakkaldan bile esrar alabiliyorsun, beyaz saray'da bir zenci var, iki erkek birbiriyle evlenebiliyor...'
  • hani bir arkadaşınız olur ya aşırı piçtir, hazır cevaptır, kimseyi siklemez. hah işte bu onun yaşlanmış hali. adamı bu kadar oç olmasına rağmen deli gibi sevdim ya. katıksız piç bu adam. sürekli aklında bir şeytanlık. dışarıdan baksan tam bir tontiş dede ama picin önde gideni. böyle devam et mickey biz seni böyle sevdik.