şükela:  tümü | bugün
  • bunu evde kendiniz yapabilirsiniz. boyası 100 tl civarı, iğnesi 10, kalemi 30-40 sanırım. youtube'da diy microbladingle süper videoları izleyebilirsiniz. tabii bu tavsiye kaşı baya eksik olanlar için değil, araları doldurmak için. yok yetenekliyim diyosanız 5.kaşı bile çizersiniz.

dövme cihazı gibi olandan daha başarılı bi teknik bence, kesinlikle doğal duruyor.
  • çok da evde yapılacak iş değildir. hatta hiç değildir ha kendinize kastınız varsa onu bilemem. ama iyi yapan yerler var.
    çok yakınlarımın 3d kaş tekniği tecrübeleriyle sabit buyrun:

(bkz: letya estetik ve guzellik merkezi)
  • kaslari cok ince olan ve kalkip 6 aylik bir islem icin 800 lira odemek istemeyen kuzenim icin burdan bir set aldim. daha once mikroblading workshop'una gittigimden kolayca uyguladim, simdilik gayet iyi duruyor.
    magazayi da ayrica oneririm musteri memnuniyeti acisindan cok ilgililer, becerebilirsem kendi kendime de yapacagim.
  • "... kaş göz çizsem senden güzel olur"

cümlesindeki kaş çizme işleminin ta kendisidir. kısmen dövme gibidir, geçicidir ve belirli aralıklarda yenilenmesi gerekir.
  • yaptirilabilecek en iyi yerleri bulmama ragmen iyi ki yaptirmadigim uzun vadede sorun yaratan islem. yaptirilabilecek en iyi yerleri bulma sebebim bu islerde ne kadar takintili oldugumu bilen birkac yakinimin ricasi. onlari goturdum 2 kez. en iyisi bile zamanla renk degistiriyor. kas ektirmiyorsun ki arkadasim boyayla kas cizdiriyorsun iste. ac bak kac top modelde vardir, varsa yoksa araplar, ruslar ve turkler.
  • herkese aynı kaş tipini yapmadıklarını iddia edip, herkese aynı kaş tipini yapan beceriksiz güzellik uzmanlarının yeni uğraşısı.

son raddede yapay duruyor ise de, bunu yaptıran kadını bir kilometreden tanıyor olma sebebim bu yapaylik degil; hepsinin aynı kaşı taşıyor olmaları.

kütle gibi duran, o kadına ait olmadığı besbelli; kalın, kavissiz ve ucu havada; tek tip ve tek renk kaslar...
  • kezban turnusolu.