• turkiye'de satilan ilginc bicimde kaliteli dts ses sistemlerinin ureticisi firma..
  • ne kadar kaliteli olabilir ki diye düşünürken verdiği performans karşısında beni şaşırtmış, hoparlör yanında usb bellek, klavye vs.de üreten firma.

http://www.microlab.com.cn/
  • ses sistemi almadan önce kesinlikle bakılması gereken, performansı oldukça yüksek ses sistemleri üreten firma.
  • değiştirmek istediğim 4+1 sistemimin woofer ünitesi için seçtiğim pioneer'ın 150 watt'lık bir woofer'ının eline veren ses sistemimin üreticisi. yamulmuyorsam türkiye dağıtıcısı segment bilgisayar'dır.
  • ses sistemi, kasa ve güç kaynakları, klavye, dvd player, mp3, usb flash bellek ve kart okuyucu üreten amerikalı firma. 1998 yılında kurulmuş olup, üretimlerini çin'de yapmaktadır. ses sistemleri konusunda creative ve logitech ile yarışabilecek düzeydedir. fiyatlarının düşük olması insanların kafasında soru işareti uyandırsa da tam anlamıyla fiyat-performans ürünlerine sahiptir. son dönemlerde, ses sistemlerinin üretimi konusunda, dünyaca ünlü bir isim olan peter larsen ile çalışmaktalar.
  • fiyat bakımından makul, ses kalitesi bakımından ise doyurucu ses sistemi üreten firma.

yalnız teknik servisleri konusunda sıkıntı var gibi. arızalı olan hoparlörü hiç düzeltmeden geri yolladıklarına şahidim. yaşadım.
  • 30 liraya aldığım kulak içi kulaklığı, benzeri ürünler sunan pahalı markaların 70-80 liraya satılan modellerinden çok daha iyi ses veren çin menşeli firmadır.
    edit: hatta kazık yemişim lan. nette 25 liraya buldum şimdi.
  • 2+1 muzik sistemi yaklasık 5 senedir sorunsuz calısıyor, en ufak bir arıza, seste bozulma, catlama - patlama olusmadı. bu ucuz paralara bu kadar guzel ses, bu kalite. asıgım kendisine!.
  • depoda bu markayı taşıyan ve gayet dandik görünüşte olan bir 4+1 seti görüp sırf geyiğine bilgisayara bağlamıştım. 1.5 sene tepkisiz bir vaziyette duran hoparlörden %25 volümdeyken bile tüm evi inletecek düzeyde ses gelince ayağa kalkıp alkışlama isteğim dayanılmazdı. bu arada depodaki kırık malzemelerin ve toz yumaklarının içinden söküp çıkardığım bu hoparlör modeli de microlab mc-3800 imiş. takdir edilesi bir markadır kısaca.
hesabın var mı? giriş yap