• bazi ne dedigini bilmez kesimin dediginin aksine enter tu$u dikey olan $ahane klavye..
  • enter parmağına en güzel response veren klavyedir ayrıca.
    yazarken şıkır şıkır ses çıkartmaz öyle civelek gibi.
    tay gibi dıgıdık dıgıdık gelir sesi, ama öyle çok çıkmaz, yumuşak yumuşak ses verir.

insanın parmaklarını okşar, parmağını kaldırasın gelmez klavyenin üstünden, yazmasan bile trrip trrip ritm tutarsın bişey yaparsın.
  • zamanla klavyenin tepkisi ve sesi değişiyormuş bunda.

ssg'nin klavyesi, benimkiyle aynı model bir microsoft internet keyboard olmasına rağmen benimkinden farklı ses çıkartıyor, parmaklara farklı tepki veriyordu o söylemişti böyle diye 'aa hadi ya?' diye sesli tepki versem de içimden 'hadi lan sallama' demiştim.

gel gör ki benimki de o yönde bir metamorfoza uğruyor, çok enteresan.

ha bu hali kötü mü? bana sorarsan eskisinden daha güzel böyle, ne bileyim belki sql server gibi bir auto tuning mekanizması mı koydular klavyenin içine, kullananın stiline göre evrim mi geçiriyor noluyor, anlamadım.
  • hepsi çok güzel rahat hoş,hede hödö ama f lock saçmalığının anlamı nedir ? neden bilgisayar her açılışında tekrar bunu açmak zorunda kalırsın?büyük gereksizlik,bunun dışında microsoftun çıkardığı en ergonomik klavye..
  • tuşları çok yumuşak harika bir klavye, üzerindeki bilmem 300 tuşla robotech'i bile kumanda edebilisiniz
  • 'zamanla evrim geçirme' hadisesinin artık iyice bokunu çıkartmış bir klavyedir.

eğer ki şu anki response tarzını ve rahatlığını gelecekte de korursa, diyecem ki 'tamam yarmış bunlar' ha ama sadece bişeyler aşınıyor ve bu alet giderek eriyorsa da 'amına koyim mikrosoft' demekten kendimi alamayacağım.

ay çok güzel, yazdıkça yazası geliyor insanın. şıkır da şıkır.
  • auto tuningi filan yokmuş bunun. o güzel hissi veren içindeki pisliklermiş.

aldım derinlemesine temizledim*, ilk günkü haline geri döndü.

tamam tertemiz oldu da o hissiyat gitti üzüldüm.
  • insanda durmaksizin yazma isteği uyandıran şeker gibi klavye.
  • nasil bir compaq klavye agir kod darbelerini bir cirpida hallediveren filinta gibi bir delikanli, bir yagiz delikanli ise, microsoft'un internet keyboard'i da baliketi* fakat bir o kadar heyhula kendi halinde bir genc kizdir. ikinci en iyi klavye diyelim gecelim biz bunu.
hesabın var mı? giriş yap