şükela:  tümü | bugün
  • microsoft'un 2018 yılının ortalarında çıkaracağı yeni office sürümü.

kaynak
  • https://techhelpday.com/microsoft-office-2019/

commercial preview gorucuye cikmistir.
  • microsoft'un yalnızca click-to-run sistemi ile dağıtılacağını söylediği ofis yazılımı paketi.
  • windows 10 kullananlar için office 365 zımbırtısından kurtulmak için umarım birebir olur.
  • stabil sürümü yayınlanmış ve satın almaya sunulmuş yeni ms office sürümü.
  • 2 gündür kullanıyorum office 2016 ile arasında bariz bir fark göremedim.

office 2016'yı kaldırıp 2019'u kurmama rağmen hızlı başlat şeridine eklenmiş kısayollar, tema seçimi, eklentiler, mendeley menü ve eklentisi gibi birçok kişiselleştirme office 2019'a aynen taşındı. hiçbir kayıp yok.

tek sıkıntım onenote da gif animasyon vs yeni özellikleri görmeyi beklemekti. fakat o da ne word 2019, excel 2019 var onenote 2019 diye birşey yok. microsoft, onenote'u office ailesinden çıkarmış windows 10'da var onu kullan diyor onenote app açtım arayüz baya farklı mobil arayüz notebook/not defteri yanına bölüm yanına sayfa vs açılıyor. attan inip eşeğe binmek gibi. neyseki onenote 2016 ayrıca kurulabiliyor ve kaldığınız yerden kayıpsız, kullanmaya devam edebiliyorsunuz. microsoft un bir an önce onenote 2016 üzerinden geliştirmeye devam etmesi gerekiyor 10 numara program evernote'a benzetmeye gerek yoktu bu kadar.