• malum ortamlarda ratiborus diye bir heriften bahsettiklerini duydum. hem en güncel halini microsfttan indirdi sonra bilgisayara kurdu, ardından aynı tool'un içinden çıkan araçla önce key verip sonra aktivasyonunu yaptım. ulan hiç bu kadar kolay olmamıştı
  • office 2019 lisansımı formattan sonra tekrar girmeme rağmen kabul etmeyen dolandırıcı uygulamadır.
  • sadece windows 10da çalışan yeni sürüm office uygulaması benim gibi birşeye alışınca bırakamayanlar için windows 7 office 2016ya devam. windows xpyi yeni laptobum kabul etmeyince win7ye geçmiştim.
  • 2 gündür kullanıyorum office 2016 ile arasında bariz bir fark göremedim.

office 2016'yı kaldırıp 2019'u kurmama rağmen hızlı başlat şeridine eklenmiş kısayollar, tema seçimi, eklentiler, mendeley menü ve eklentisi gibi birçok kişiselleştirme office 2019'a aynen taşındı. hiçbir kayıp yok.

tek sıkıntım onenote da gif animasyon vs yeni özellikleri görmeyi beklemekti. fakat o da ne word 2019, excel 2019 var onenote 2019 diye birşey yok. microsoft, onenote'u office ailesinden çıkarmış windows 10'da var onu kullan diyor onenote app açtım arayüz baya farklı mobil arayüz notebook/not defteri yanına bölüm yanına sayfa vs açılıyor. attan inip eşeğe binmek gibi. neyseki onenote 2016 ayrıca kurulabiliyor ve kaldığınız yerden kayıpsız, kullanmaya devam edebiliyorsunuz. microsoft un bir an önce onenote 2016 üzerinden geliştirmeye devam etmesi gerekiyor 10 numara program evernote'a benzetmeye gerek yoktu bu kadar.
  • https://techhelpday.com/microsoft-office-2019/

commercial preview gorucuye cikmistir.
hesabın var mı? giriş yap