şükela:  tümü | bugün
  • microsoft'un ios ve andoid icin yeni oyuncagi ama malesef sasirtmayan bir sekilde calismiyor ve bug dolu. kendi yardim sayfasi bile acilmayan/kirik linklerle dolu.
  • baglanti asamasinda sorun cikarmazken is password kismina gelince bu ne la dedirten program
  • bknz : rdp
  • mac os işletim sisteminde, windows uzak masaüstülere bağlantı kurmanıza imkan veren program.

mac kullanıyorsanız ama "windows'da çalışırım ben arkadaş" diyen programlarınız varsa, eş zamanlı çalışmanız gerekiyorsa ve bootcamp işinizi görmüyorsa bu program hayat kurtarıcı oluyor.

https://itunes.apple.com/…desktop/id715768417?mt=12
  • açık söylemek gerekirse gerçekten işe yarayan program. teamviewer kullanıcısıyım aynı zamanda. macos ve windows kullanıyorum. mac'den windows'a uzaktan erişim sağlıyorum genelde. teamviewer da ekran tazeleme hızı, hatta genel hızdan memnundum ta ki mrd kullanıncaya kadar. 1080p windows ekranlı bir aleti benim 2k monitöre cuk diye oturtuyor. üstelik sanki uzak masaüstü değilde sanki kasa burdaymış gibi görüntü hızı ve performansı var. yalnız bunu kullanmanız için windows 10 pro gerekiyor, çok para dediğinizi duyar gibiyim ama şu sıralar n11 gibi sitelerde fazla lisansları 80-90 liraya satıyorlar.