• bu değişiklik sonrasında alacağımız ekran görüntülerini nereye yapıştıracağız merak ediyorum

edit: ironiden anlamayan nesle aşina değilim. mesajlar için teşekkürler arkadaşlar :d
  • "paint terk" esprisi yapacaklara kötü haber: microsoft'un 32 yıldır ürünlerinde yer verdiği paint uygulaması windows 10'un yeni sürümünde olmayacakmış.

türkçe kaynak

ingilizce kaynak

pokemon'un, nokia'nın, çocuklar duyması'nın, nintendo'nun geri dönüşüne sahne olan 2017'ye bir sen mi fazla geldin? yine bize hüsran yine bize paintbrush...
  • şu arkadaşı epey üzecektir.
  • microsoft'un kendi fişini çekmesidir. paint microsoft'un sorunsuz çalışan tek ürünüydü lan.
  • la ben kullanıyorum ya. print screen yaptığım resmi şimdi nerde keseceğim 20 mb resimi küçültmenin başka bir formülünü bilen yeşillendirsin. gitmiyor mailden koca resim.

edit : teşekkürler ekran alıntısı - fireworks - paint net - photofiltre - lightshot ile ilgili 5 dk bi ton tavsiye msjı aldım bakıcam uygun birini
  • nickimin başını değiştiremeyeceğim için beni üzen hadise.

neden microsoft, neden?
  • sınav sorusu hazırlarken kullanıyordum. internetten bulduğum hazır şekiller her zaman soru için ihtiyaç duyduğum görsel ihtiyacına cevap vermiyordu yahut çözünürlüğü iyi olmuyordu. oturup paint terk bilgimle kendim çiziyordum. derste de akıllı tahtada bazı durumlarda paintle şekil çiziyordum. çocuklar basit çizgi ve dairelerle o şekilleri nasıl çizdiğime hayret ediyor bense biraz eğleniyordum. derdim birdi, iki oldu. yapma buna bana windows.
  • kaybolan eşinizin 10 yıl sonraki yaşlandırılmış halinin yapılamayacağı anlamına gelmektedir. şimdi bir yaşlandırma tekniği gurusu olan yalçın çakır abimiz düşünsün.
  • yukarıdaki 2 arkadaşla aynı dertten muzdaribim.

arz ederim aq
hesabın var mı? giriş yap