şükela:  tümü | bugün
 • sızan bilgilere göre middle earth shadow of mordor oyununun devamıymış. daha oyunun resmi duyurusu bile gelmeden dlc' lerinin isimleri ve içerikleri bile dökülmüş ortaya.

  http://kotaku.com/…-sequel-shadow-of-war-1792760792
  http://www.neogaf.com/…rum/showthread.php?t=1347815
 • birileri trollemiyorsa, middle earth shadow of mordor'un devamı olacağı sızdırılan oyun.

  http://www.theverge.com/…-leak-early-target-listing

  çocukları hazırlayalım.
 • ilk oyun zaten mekanik olarak şahaneydi. hikayesi biraz tırt kalmıştı sadece. bir de şu orcları manipule etme olayımız, nemesis vs biraz daha detaylandırılırsa oyun sonrası da oynamak için daha güzel bahanemiz olur. öbür türlü sağda solda collectible arayıp speed run kasmak pek hoş olmuyor.
 • sürüsüne bereket malzemesi olan orta dünya için bu kadar az oyun çıkıyor olması can sıkıyorken shadow of mordor oyununun devamının çıkacağının duyurulması akşam akşam mutlu etti. darısı diğer orta dünya oyunlarının başına.
  (bkz: the battle for middle-earth 2)
 • 25 ağustos 2017 tarihinde çıkacak, (bkz: middle earth shadow of mordor) oyunun devam oyunudur. ilk trailer'ı yayınlanmıştır. gameplay trailer'ı ise 8 mart 2017'de yayınlanacak.

  https://www.youtube.com/watch?v=__n7mt5clwg

  to rule them all!
 • middle earth temalı yapılan oyunların devamı niteliğindeki oyun darısı bfme serisinin başına
 • steam'de ön siparişe açılmış olan oyun.

  gold edition adlı en üst paket için üç yüz türk lirası gibi cüzi bir meblağ ödemeniz gerekiyor.
 • 22 ağustos 2017' de satışa sunulacak olan oyun. trailer'da balrog ve witch king'i görmek heyecanlandırırken, insan; hikayenin ilk oyundaki gibi zayıf kalmamasını, haritadaki boşlukların farklı görevlerle doldurulmasını istiyor. bakalım yapımcılar ilk oyunun eksikliklerini kapatıp mükemmele yakın bir orta dünya oyunu sunabilecek mi, bekleyip göreceğiz.
 • avrupa'da, dolayısıyla bizde satışa sunulma tarihi 25 ağustos olan devam oyunudur. minas morgul, nazgul, hüküm dağı ve sanırım osgiliath'ın görünmesiyle, filmlerden alışkın olduğumuz orta dünya görselliğine yaklaşacağını sezdirmiştir.

  bir an mouth of sauron'u da gördüğümüzü düşündüm ama aldanıyor olabilirim.

  açıklandığına göre ilk oyundaki nemesis sistemi geliştirilmiş ve artık nemesis kaleleri olacakmış, bu kaleler dolayısıyla eylemlerimiz dünyayı biçimlendirecekmiş. kendi özel ork ordumuzla bu kaleleri alacakmışız.

  işin ilginç yanı, oynanış videosu gelecek denen 8 mart, yanlış anımsamıyorsam yine wb montreal'den beklenen yeni bir batman arkham oyununun duyurulmasının beklendiği tarihti. ama kesin bir bilgi bulunmadığı için iki ağırlıklı olasılık arasında kalınıyordu, yani shadow of mordor'un devamı mı, yeni batman oyunu mu duyurulacak, bilinmiyordu. şimdi shadow of war ortaya çıktığına göre yeni batman oyunu sırra kadem basar mı yoksa bir biçimde o da duyurulur mu, göreceğiz.
 • ilk oyunun üstüne haberini alınca oldukça mutlu eden devam oyunu.

  ilk oyun olan middle earth shadow of mordor 'dan sonra bir devam oyunu olacağını hiç düşünmemiştim. orta dünya gibi eşsiz ve alabildiğince geniş hikaye alt yapısı olan bir evrende bu kadar az ve vasat oyun olması cidden üzücü bir durumdu. monolith artık orta dünya açlığımızı bu dünyada daha fazla oyun yaparak dindirecek umarım. şahsen denemediğim oyun modu kalmamasına rağmen hala orta dünyayı tam olarak keşfedebilecek bir oyun olmadığını düşünürken geldi. mutluyuz, umutluyuz..