şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bugün bir entry'sini gördüğüm çaylak'a mesaj atarak destek olalım şeklinde başlattığım kampanya.

ilgili entry: (#86040800)
    çaylak yazar: aykiribeyan

edit:
    çaylak arkadaşımızın iyi hissetmesini sağlayan kampanya.

destek olan herkese teşekkürler.

görsel
  • desteklediğim kampanya. yetkili abi olsam direkt yazar yapardım kendisini.
  • allah tez vakitte sifa versin dedigim caylak, umarim mustakbel yazar.
  • burdan yazmak dışında birşeyler olmalı, ne bileyim bu vesile ile arkadaşın yaşadığı ilde ekşifest yapılabilir. ihtiyacı olan en güzel şey, bir parça moral olmalı.
    edit:imla
  • eğer istanbul'da ise ziyaretine gidebilir hatta ihtiyaç halinde refakatçısı olacağım yazardır. umarım tez vakitte sağlığına kavuşursun dostum.
  • destek olalım ancak ne yapabiliriz, burada sadece destek olalım diye mesaj yazmaktan nefret ediyorum.
  • kendisine acil şifalar dilerim. ayrıca yanında olduğumuzu da belirtmek isterim.

ekleme: konuyla ilgili neler yapılabileceğini konuşmak lazım.
  • güzel kardeşim benim allah yardımcın olsun.

not: umarım yetkililer yardımcı olur burayı okuyan. destek çıkınız lütfen kardeşimize.
  • ne şekilde destek olabileceğimizi bilmiyorum ama kendisinin veya yakın akrabasının iletişim bilgisi bırakması halinde herhangi kan, ilaç vesaire bir ihtiyaç durumu olması halinde elimden geleni yaparım, yaparız.
    14 yıl önce annem 3. evre meme kanserini yendi, şu an çok iyi çok şükür. yine 10 yıl önce 4. evre akciğer kanseri teşhisi alıp şu an taş gibi olan akrabam var. moralini yüksek tut lütfen, umut hep vardır.
  • buraya yazmak disinda nasil yardimci olunabilir diye dusunduren baslik