şükela:  tümü | bugün
 • yemek yediğiniz her türlü restoran ve yediğiniz yemekler hakkındaki yorumlarınızı yemeklerin fotoğraflarıyla birlikte paylaşıp ortamda takılabileceğiniz ve "nerede ne yenir"'e yahut "şuraya yemeğe gidilir mi"'ye dair fikir edinebileceğiniz bir facebook grubu.
 • daha çok gaziantep lobisi olan oluşumdur...

  günde 1 defa iran kültürünü övmeden duramayan enteller gibi gaziantep günde en az bir defa övülür...

  tamam ben de seviyorum gaziantep'i, ki toplamda 18-19 saat kalmışımdır o sürede 2 kilo aldırmıştır bana, ama her gün de oraya övgü olmaz...
 • ismini antep lobisi olarak değiştirmesi şart olan oluşum. ya da moderasyon buna bir dur demeli artık. istemiyoruz kardeşim her allahın günü üçer beşer sadece antepte bulabileceğimiz yemekleri görmek. soğuttular beni antepten, iki gram gidesim vardı o da kalmadı. ve bunu yapanlar da gene antepliler. tebrikler valla.
 • bence oluşuma katılanların çoğu gerçekten ağız, gırtlak, mide, bağırsak ve götlerine düşkün insanlar. o yüzden, çok abartı absürdlükte olmadıkça bir çok paylaşımı beğenmedikleri zaman hoş görü ile karşılıyor ya da görmezden gelebiliyorlar. eğer beğenir ya da akıllarına soru işaretleri düşer ise yorum, soru bazen de tatlı tuzlu laf sokarak cevaplarını alıyorlar. en kötü bokunu çıkaran olursa engelliyorsunuz olay bitiyor. facebook grupları içerisinde bugüne kadar gördüğüm en güzel en lezzetli yer. her gün imkanım olmasa da güzel yemek yemeyi çok seven birisi olarak bu oluşumun her türlü yanındayım.
 • cok severek takip ettigim; lakin turkiye'de yasamadigim icin cogu yemege bakip ic gecirmek zorunda kaldigim olusum.
 • genel olarak bilmeden atıp tutanlarla dolu bir facebook grubu.

  arada doğru bilgi verenler mevcut olsa da, halihazırda o konuda bilgili olmayan birinin doğrularla yanlışları ayırmasının bir yolu yok ne yazık ki, bu yüzden yazılanları fazla ciddiye almamanızı öneririm.

  örnek vereyim: bilgili olmadığım pek çok konuda kendinden emin bir şekilde "bilgi veren" insanların dediklerini "kaynak vermemiş ama götünden sallamıyordur herhalde" diyerekten dikkate alıyordum, ta ki bilgili olduğum bir konuda* da benzer insanların tamamen dayanaksız ve yanlış bilgileri aynı kendinden emin tavırla ortalığa saçtığını görene kadar.

  kısaca, ağzı olan konuşuyor. aman diyeyim.