şükela:  tümü | bugün
  • efendim kendileri entrilerini bir ingiliz beyfendisi gibi beyaz eldivenlerini taktıktan sonra girmektedir. okumalarını ise tabletini bahar sarmaşıkları desenli ipek yastığının üzerine koyup, çeşitli tabloların duvarlarını süslediği mor odasında yapmaktadır. zira bu oda malikanenin çiçek tarhlarına bakan geniş penceresinin sahibidir.
    gözlerini yakan trol entrilerini okuduktan sonra mikrop kapmamak için, ceviz oyması masanın üzerinden eksik etmediği gümüş tasın içindeki, kış bahçesinde yetişen beyaz güllerin goncasından süzdürdüğü sabah çiğlerine serçe parmaklarını piyanonun tuşlarına basar gibi hızla daldırıp çıkardıktan sonra tavus kuşunu kıskandırır narinlikteki kirpiklerine hafifçe bastırarak dışa doğru sürmektedir.
    mesaj alımını göz zevkini, dil bilgisi estetiğini ve o anki dünya'da eşi az bulunur zihin akışını kirletmemek için kapatmıştır.
    doğaya aşık, kitap ve sinemaya düşkün, rothko ve pollock hayranı, postmodernizmin bir fanus gibi sardığı fekat geçmişten kopmayan beğenilere sahiptir.
    kısacası sizin, bizim gibi sıradan bir insandır.