• türkçesi beyinleri ile doğru orantıda bozuk olan birkaç soysuzun başlattığı amaçsız eylem.

satıcı kürt diye kazandığı parayı pkk'ya aktaracak diye bir şey yok. öyle bir dünya yok.

kampanya yapılacaksa eğer "midye dolmaya vereceğim parayla güneydoğu'ya kitap gönderiyorum" olabilir, tabii bu eylemi başlatan gerizekalıların bir kitaplığı varsa.
  • o halde bugüne dek midye yiyenlerin, teröre yardım ve yataklık etmekten dolayı gözaltına alınması fikrini aklıma getiren denyoluk biçimi.
  • aptallık sanat olsa oscarla ödüllendireceğim midye beyinli insan hezeyanı.
  • tamamen ters bir söylemdir. bilâkis daha fazla midye yemeli, onu satan kürde (eğer pkk ile bağlantılı olduğu varsayılıyorsa) para kazandırılmalı, adamı şehire entegre etmelidir. pkk'yı bu sayede bitirebilirsin. çünkü adam, o halkın fakirliğinden besleniyor. doğu fakir kaldıkça, pkk oradan beslenecektir. oranın gençleri 16 yaşında dağa çıkmak yerine şehire gelip bir şekilde şehir hayatına tutunduktan sonra kazandığı parayı örgüte gönderse bile sana bir zararı olmaz çünkü örgüt, temelinde eli silah tutan adama dayanmaktadır. ister midye sattır, ister kucağına karı kız ver, ne yaparsan yap, genci dağa çıkmaktan alıkoyduğun sürece, örgüt mörgüt kalmayacaktır.

ha, midye de vücuda zararlıdır, o ayrı.
  • (bkz: çişimi ediom çişimi ediom popom kuru kalıyor)

ve tabii amirimin de dediği gibi: saçma sapan konuşma la. midyeye laf yok.
  • (bkz: sazan.avi)
  • "midye yemiyorum!1!1!!"

diye girdiğinden dolayı ciddiyeti kaybeden gereksiz motto.
  • midyeyi sadece pkk'lı midyecilerde(?) satılan bişey sanan gerizekalıların zırvası. üst komşumuzun birahanesi var ve kendi dükkanında midye yaptırıyor, bazen hanımı bize de 1 tabak getiriyor, afiyetle yiyoruz. üst komşumuz urfalı, kendisi bırak pkk'lığı kürt bile değil, arap kökenli. ha tabi midyeyi satın aldığı yeri, midyeyi kimin denizden çıkardığını falan sorgulayacaksanız bi çay koyun diyecem ama çay da sevmem, sade kahve isterim.
  • "senin kafa baya iyi. çektiğin uyuşturucunun parası kime gidiyor?" dedirten kampanyadır.
hesabın var mı? giriş yap