• bodrum-gündoğan'da sürekli arabasıyla midye satardı, sonra oğullarıyla işi büyüttü. halen daha gündoğan'da oğulları arabayla gezip midye satar. şehmus usta da restoran açtı gündoğan'da, çok başarılı. başka midyeciden yenmesi pek tavsiye edilmez kanımca.
    buyrun burada internet sitesi.
  • geldiği yeri unutmadığı her halinden belli. bütün masalarla ilgileniyor ve hesap istediğimizde o ladar garson o eli görmüyorken kendisi görüp yanımoza gelip soruyor. müşterileriyle olan samimiyeti falan son derece hoşuma gitti.
    bu arada midyeli makarnaları çok lezzetliydi. diğer ürünler için bilemiyorum lezzeti nasıldır ama içinde midye olan bütün ürünleri çok başarılı buldum. fiyat olarak bodrumdaki heryer gibi.
  • bunca yıllık midyeseverim, böyle güzel midye yemedim ben daha önce. sezon başı sakinlikten mi yoksa hep mi öyleler bilmiyorum ama çok alakalı ve samimi bir işletmesi var, fiyatları da bodrum standardına göre uygun.

yolunuz düşerse uğrayın, benim için de midyeli makarna yiyin; gerçi o makarnalı mideye de olabilir bol bol koymuşlardı çünkü, üff gece gece aklıma düşmeseydi keşke; bi gidip buzdolabının kapağını açıp biraz boş boş bakınayım, geçer belki.
  • abartılmış bir balondur. belki de eskiden iyiydi bilemeyeceğim ancak şu anki haliyle büyük bir hayal kırıklığı oldu benim için.

midye dolma yedim, gerçekten lezzetsizdi, az pişmişti, midyeler ufaktı.

kalamar yedim, kalamarın kaliteli olduğu anlaşılsa da kötü pişirildiği için çok yağ çekmişti midem bulandı.

kremalı midye yedim, daha önce yemediğim için yorum yapamacağım ancak porsiyonun oldukça büyük olduğunu söyleyebilirim. aralarında yine en iyisi ve farklısı buydu.

domates soslu makarna yedim, evde bin kat daha iyisini yaparım, aşırı basit ve lezzetsizdi.

restorana dair merakımı gidermiş oldum ama bir daha gitmem ve kimseye tavsiye etmem.
  • eskiden (10-15 sene kadar önce) el arabasiyla sahilde midye satan sehmus usta basarli olup bu restorani acmistir. gundogan'a yol duserse ugranilasidir, hem guzel midye yersiniz hem de ulkemizde pek rastlanmayan cestili midyeli yemekleri tatma sansi bulursunuz.
hesabın var mı? giriş yap