şükela:  tümü | bugün
  • donanımhaber forumununda da sıklıkla adı geçen ürün. birkaç ay önce ben de aldım, gerçekten de başarılı. aliexpress'te zaman zaman indirime giriyor. mobil uygulamada biraz daha indirimli oluyor..

https://tr.aliexpress.com/…-stereo/32830972033.html
  • benim de dh forumdan görerek aldığım fiyat performans cihazı kendi fiyatında hatta 50 dolara kadar yanına yaklaşacak bir cihaz yok 50 dolardan sonra da mifa a20 geliyor sanırım henüz çıkalı 2 hafta kadar oldu onun da performansıyla ilgili henüz bir info yok.
  • fiyatına göre çok kalite, mid ses ağırlıklı bir bluetooth hoparlör. üzerinde yer alan sd kart girişine takılacak hafıza kartıyla da müzik dinlenebiliyor. ilaveten aux girişi de mevcut. bluetooth üzerinden ses kalitesi kaynak cihaz ve kayıt kalitesinin durumuna göre değişkenlik gösterebiliyor. samsung note 8 ile müthiş bir ses kalitesi alırken, samsung s4 mini ile berbat bir ses alabildim. en iyi sesi sd kart ve aux girişi ile verdi. yüksek seslerde bozulma olmuyor. üzerindeki dahili mikrofon ile gayet güzel telefon görüşmeleri yapılabiliyor. ama mikrofonu biraz zayıf sanırım uzaklaştıkça karşı taraf sizi duymakta zorlanabiliyor. pil performansı gayet iyi benim kullanım tarzımla yaklaşık olarak 9-10 saat müzik dinlenebiliyor.

siyah grafiti desenli olan modelini aldım, genel olarak kalite ve performansından çok memnun kaldım. bu fiyat aralığında rakibinin olduğunu düşünmüyorum. aliexpress üzerinden, 20.03.2018 tarihinde 26 dolara satın aldım.
  • donanımhaberdeki konusunun gazına gelerek aldığım ve iyi ki de almışım dediğim cihaz. piyasadaki çin malı rakiplerinin arasında efsane sayılabilecek kalitede.
  • ue wonderboom aldığım için elimdeki siyah modelini satmaya kara verdiğim fiyat/performans ürünü.