şükela:  tümü | bugün
135 entry daha
  • benim için iyi, insanlık için kötü olan atraksiyon
    (bkz: kendim için bişey istiyorsam namerdim)
    (bkz: hümanizim)
  • kimileri için ekşi sözlüğe ek olarak summitz de eski sözlük de açılmasının sevinçle karşılanacağı gelişme.
  • yaklaşık 6-7 aydır sözlükte var olan bir altıncı nesil olarak söyleyebilirim ki, yazar olmadan önce bile şu andaki entry girebildiğim ve yazarı olduğum sözlükten daha fazla haz alıyodum sözlüğe girerken. belli bir süre dinlenmeye çekilmeli bu durumda, hiç değilse günün başlıkları kısmında altıncı nesil ile alakalı birşey görmeyene kadar
  • günün başlıklarının yanlarındaki sayıları epey arttıran, ama şöyle bir bakmaya yeltendiğimizde;

entry1: çok kötü bi şey...
    entry2: hiç tasvip etmediğim hareket
    entry3: bir arkadaşımın yaptığı, ama benim yapmadığım.
    entry4: hmmm dedirten olay
    entry5: olur mu öyle hasan diye düşündüren kavram
    entry6: hakkında "ben de kınıyorum!" diyebileceğim şey.
    ...

gibi aylardır sözlüğe yazar olamamanın getirdiği dikkatle bir şekilde formata uydurulmuş, lakin içerik olarak hiçbir şey ifade etmeyen bir entry çöplüğüyle karşılaşmamızı sağlamış süper bir karar.
  • unutulmaması gereken; gandalf* ve rohan süvarileri’ni******** günün doğuşuyla birlikte şark'a baktığımızda göreceğimiz ve tüm umutlar tükendi derken bu uruk hai* ve orc* akınlarından kurtulunacağıdır.

hayır henüz tüm umutlar yitirilmedi!*

bi de $oyle bi$iiler war:
    (bkz: the battle for helm's deep is over); (bkz: the battle for middle earth is about to begin)*
  • 6. nesil yazarları migferdibi çaylak alımlarıyla yazar olmuşlar ve diğerleri olarak ikiye ayıracak alımdır. ssg'nin kafa güzelken "gel öpücem" demesine muteakiben gerçekleşmiş olsa gerek.

(edit: bir kısım kişiler hemen zıplıyorlar oysa ki bakınız ben de bir altıncı nesilim yani bu kadar heyecanlanacak bir şey yok)
  • heyecanla arkadaşıma anlatırken "iyi de nerde yatacak o kadar insan?" tepkisini almamla aklıma geldikçe kikirdememe vesile olan hadise.
46 entry daha